https://telegram.me/empireoflies
نیروی دریایی آمریکا در حکمی افسری که فرماندهی قایق‌های متجاوز به آب‌های سرزمینی ایران را به عهده داشت، اخراج کرد.

فرمانده نظامیان آمریکایی متجاوز به آب‌های سرزمینی ایران اخراج شد

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: نیروی دریایی آمریکا در حکمی افسری که فرماندهی قایق‌های متجاوز به آب‌های سرزمینی ایران را به عهده داشت، اخراج کرد.

نیروی دریایی آمریکا روز جمعه طی حکمی فرمانده ۱۰ نیروی آمریکایی متجاوز به آب‌های سرزمینی ایران در خلیج فارس را اخراج کرد.

نیروی دریایی آمریکا در بیانیه‌ای که «واشنگتن‌تایمز» آن را گزارش کرده نوشته است: «سروان کایل موزز، فرمانده کارگروه ۵۶ فرماندهی مرکزی نیروی دریایی، به دلیل از دست رفتن اطمینان به توانمندیش در فرماندهی، از سمتش برکنار شده است.»

«کوین دونگان»، رئیس فرماندهی مرکزی نیروی دریایی آمریکایی گفت که این تصمیم بعد از بررسی یافته‌هایی تحقیقات انجام شده درباره ورود ۱۰ نظامی آمریکایی به آب‌های سرزمینی ایران در سال گذشته انجام شده است. 

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز ۲۳ دی‌ماه اعلام کرد ۱۰ نظامی متجاوز آمریکایی که با دو فروند قایق به صورت غیر مجاز وارد آب‌های ایران در جزیره فارسی در خلیج فارس شده بودند را بازداشت کرده است. این نظامیان روز بعد، آزاد شدند. 

علاوه بر این، یک مقام آمریکایی به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفته برای ۷ نظامی دیگر که در ایران بازداشت شده‌اند نیز تنبیه‌هایی در دست بررسی است. تصمیم‌ها در این باره، هفته آینده اعلام خواهند شد. 

انتهای پیام/فارس

نیروی دریایی آمریکا در حکمی افسری که فرماندهی قایق‌های متجاوز به آب‌های سرزمینی ایران را به عهده داشت، اخراج کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme