https://telegram.me/empireoflies
سازمان تروریستی منافقین که سال‌ها تلاش کرد خود را جایگزین برتر نظام در میان جبهه معارضین القا کند، امروز با تضعیف جایگاهش به زیر پرچم پهلوی و سلطنت‌ طلبان رفته است.

فرقه رجوی زیر پرچم پهلوی و سلطنت‌ طلبان

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغبازهم تیرماه و باز هم برگزاری “همایش سالیانه ویلپنت” از سوی سازمان تروریستی منافقین، اما این دفعه به صورت مجازی و در آلبانی!

سال گذشته هم این همایش به دلیل عدم اجازه دولت فرانسه جهت برگزاری ویلپنت، منافقین از امتیاز برپایی آن مراسم در پاریس بی‌بهره شدند و امسال نیز به دلیل شرایط ویژه کرونا، مراسم در آلبانی و به صورت ویدیویی با سخنرانی مریم رجوی و ارتباط ویدیویی با برخی به اصطلاح حامیان و همکاران خارجیان سازمان برگزار شد.

نکات مختلفی پیرامون این کنفرانس و شرایط فعلی سازمان تروریستی منافقین می توان مطرح کرد که تنها به برخی از آنها در این گفتار اشاره می شود و امیدواریم در یادداشت‌های دیگر به فراخور اقتضای زمان و شرایط، به ابعاد بیشتری از وضعیت تروریست های اشرف نشین و حامیان کرایه ای آنها، جایگاهی که در میان جبهه معارضین نظام دارند، مشکلات درون تشکیلاتی پدیده ای که با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، منابع درآمدی سرشاری که علیرغم ادعاهای تبلیغاتی اشان از آن برخوردارند و موارد دیگری از این دست بپردازیم.

در موضوع منافقین، میزبانی طولانی مدت فرانسه از آنها و آزادی عملی که به یک گروه تروریستی جهت انجام فعالیت های تبلیغاتی و تروریستی آنها، علیرغم آنکه علناً و مستقیم به دشمنی با حکومتی مشروع در سطح بین المللی می پردازند، همواره علامت سوالی بزرگ برای ما داشته و دارد و تاکنون هم مقامات فرانسوی دلیل، پاسخ و استدلال مشخصی در این خصوص ارائه نکردند و امیدواریم دستگاه دیپلماسی ایران و رسانه های مستقل و آزاد جهان از مسئولین کاخ الیزه مطالبه گری جدی‌تری را در این موضوع داشته باشند.

همین وضعیت برای دولت آلبانی هم وجود دارد، آنها چند سالیست که میزبان اعضای سالخورده فرقه تروریستی رجوی هستند و به خوبی از این مهم آگاه هستند که پناه دادن به گروهی که هدفش را رسما براندازی نظامی مشروع و قانونی اعلام می کند، تبعات بین المللی دارد و باید پاسخگوی اقدام خود در این خصوص باشند. 

در دوره اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا، همواره بودجه مشخصی از سوی کاخ سفید به جیب سازمان تروریستی رجوی پرداخت می‌شد و عده‌ای از دولتمردان وقت آمریکا حساب ویژه ای روی آن سازمان، اقدامات تروریستی آن، سابقه سیاهی که در دشمنی با نظام و کشتار ۱۷ هزار نفر از ایرانیان بی گناه از آن برخوردار است و عملکرد اعضای پیر و فرتوت سازمان منافقین در سایه فضای مجازی، باز کرده بودند. 

اما در دولت ترامپ نه تنها دیگر از آن بودجه و حمایت های گسترده مالی از سوی آمریکا خبری نشد، بلکه کاخ سفید و نزدیکان رئیس جمهور هم این واقعیت را متوجه شدند که منافقین هرگز توان، ظرفیت و پتانسیل لازم جهت جایگزین بودن برای حکومت فعلی ایران را ندارند و به همین دلیل دیگر توجهی به رجوی و تیم سالخورده و از پای افتاده آن ندارند.

همزمان با برگزاری مراسم سالیانه منافقین در آلبانی، در برخی شهرهای اروپا و آمریکا عده ای قلیل افراد کرایه ای همانند سال‌های گذشته اجیر شدند تا با به راه انداختن نمایش‌های خیابانی جلب توجه کرده و کم خود را زیاد نشان دهند!

یکی از نکات جالب اما تکراری در این گونه اجتماعات همین بوده و هست که پس از شنیدن صدای فردی که شعارها را مطرح می کرد و از بلندگوها پخش میشد، صدای فرد دیگری پس از آن به گوش نمی رسید.

شاید یکی از دلایل این نکته آن است که اکثر افراد حاضر در این گونه نمایش های خیابانی ترتیب داده شده از سوی سازمان، غیر ایرانی هستند و متوجه زبان فارسی و شعارهای مطرح شده نمی شوند!

نکته دیگر اینکه گویا سازمان منافقین نهایتا مجبور به پذیرش استیلا و برتری پهلوی برخود شده است. 

پس از کِش و قوس‌های فراوان میان معارضین و گروه‌های به اصطلاح برانداز و معاند نظام، گویا جریان موسوم به سلطنت طلبان توانستند گروه رجوی (منافقین) را مجاب به رفتن به زیر پرچم خود کنند!

با جستجو کردن سایت منافقین می توان دید که این سایت ذیل وب سایت متعلق به پهلوی و سلطنت طلبان قرار گرفته است که پس از ورود به آن وبسایت، به وضوح تصاویر فرح پهلوی و همسرش شاه مخلوع ایران را شاهد هستیم. 

منافقین که سالها تلاش کردند خود را به لطایف الحیلی جایگزین برتر نظام جمهوری اسلامی ایران القا کرده و به واسطه این ادعا، میلیاردها دلار از برخی اعراب منطقه، رژیم صهیونیستی، آمریکا و برخی حامیان اروپایی خود دریافت کنند، امروز به زیر سلطه و پرچم پهلوی و به اصطلاح سلطنت‌طلبان رفته اند.

در پایان، آنکه، افزایش سن اکثریت اعضای تیرانا نشین و تروریست های مجازی رجوی، غیبت طولانی مدت مسعود رجوی و ناپدید شدنش از چشم اعضا و دوربین ها به جهت فرار از پاسخگو بودن در خصوص مشکلات متعدد راهبردی آن سازمان و نداشتن توجیهی برای اعضای فرقه تروریستی خود در پاسخ به سوال مهمِ آنها در قبال چرایی ماندگاری نظام جمهوری اسلامی ایران علی رغم وعده های مکرر رجوی و دیگر مسئولین سازمان مبنی بر سقوط نظام، از جمله دلایل آشکار و روشنی است که نشان از زوال، ناکارآمدی و برداشتن آخرین گام های فرقه رجوی دارد.

منبع: فارس
انتهای پیام/
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme