https://telegram.me/empireoflies

فرش قرمز «رادیو فردا» زیر پای مایکل فلین

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: انتخاب مایکل فلین – که از چهره های شناخته شده آمریکا در باره دشمنی با جمهوری اسلامی می باشد- به عنوان مشاور امنیت ملی موجب ذوق زدگی رادیو فردا شده است.

به گزارش رسانه صهیونیستی آمریکایی رادیو فردا خبرگزاری آسوشیتدپرس به نقل از یک مقام ارشد حلقه رئیس‌جمهوری منتخب آمریکا، می‌گوید دونالد ترامپ، به مایکل فلین، مدیر پیشین اداره اطلاعات وزارت دفاع، پیشنهاد پست مشاور امنیت ملی، را داده است.

مایکل فلین، با رویکردهای خود در مورد مسائلی مانند ایران، چهره‌ای شناخته‌شده است. پهبد مایکل فلین، از مشاوران امنیت ملی ترامپ، در جریان کاراز انتخاباتی‌اش بود و یکی از چهره‌هایی‌ست که طی ماه‌های گذشته قویا از نامزد حزب جمهوری‌خواه حمایت کرد.

رادیو فردا در ادامه این گزارش می افزاید که آسوشیتدپرس می‌گوید او در میان ارتشیان به عنوان فردی باهوش و در ارائه نظراتش، رک‌وصریح، توصیف می‌شود. فلین در سال ۲۰۱۴ بازنشسته شد. او از منتقدان شناخته‌شده سیاست‌های باراک اوباما و پنتاگون، وزارت دفاع آن کشور، در دوره ریاست‌جمهوری فعلی، به شمار می‌رود.

رویترز می‌گوید سیاست‌های احتمالی آقای فلین، رویکرد شدیدتری علیه شبه‌نظامیان اسلام‌گرا را دنبال خواهد کرد. از سوی دیگر او در کتاب تازه‌ای، خواستار در پیش گرفتن سیاست‌های سخت‌تر، یا «جنگ اطلاعاتی» علیه تهران شده‌است.

او موافق رویکرد ترامپ در قبال اسرائیل و روابط گرم‌تر و نزدیک‌تر با آن کشور است. در عین حال از افزایش روابط با عبدالفتاح سیسی، رئیس‌جمهوری مصر نیز حمایت می‌کند.

مایکل فلین از جمله چهره‌هایی‌ست که در برنامه‌های تلویزیون «راشا تودی»، که تلویزیون مورد حمایت دولت روسیه است، شرکت می‌کرد. سال گذشته در جریان میهمانی این شبکه در مسکو، در کنار ولادیمیر پوتین نشست. او البته در مورد سیاست‌های روسیه نیز تردیدهایی را بیان کرده‌است.

انتهای پیام/ رادیو دیروز

انتخاب مایکل فلین – که از چهره های شناخته شده آمریکا در باره دشمنی با جمهوری اسلامی می باشد- به عنوان مشاور امنیت ملی موجب ذوق زدگی رادیو فردا شده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme