https://telegram.me/empireoflies

فرشید منافی را بیشتر بشناسیم – بخش ۵

وحید یامین‌پور مجری سابق برنامه دیروز امروز فردا و از فعالان سیاسی و فرهنگی که در دوران حضور فرشید منافی در رادیو جوان مسئول ارشد وی بود، پس از انتشار مطالبی توهین‌آمیز از سوی فرشید منافی در فیسبوک، درباره وی می‌گوید:

“فرشید منافی همکار دائمی من در رادیو جوان بود. غالباً گوینده برنامه مذهبی و انقلابی من فرشید بود، چون صدای سنگینی داشت. فرشید درآمد خوبی داشت. بخصوص از وقتی که گوینده تیزرهای تبلیغاتی شرکت‌های بزرگی مثل ایرانسل شد و حتی از من هم دعوت کرد که برای کمک فکری به آنها بپیوندم!. فرشید فقط یک بازیگر بود. او نهج البلاغه می خواند، برای امام (ره) شعر می‌خواند، علیه امریکا متن طنز می‌گفت؛ و امروز اینگونه می‌گوید. از او انتظار بیشتری نیست. او نه آن وقت انقلابی بود و نه الان ضد انقلاب است. او هیچ وقت هیچ خصلتی نداشته است. فقط به پول و درآمدش فکر می‌کرد …”

فرشید منافی در اوایل سال ۹۰ دو جایزه «بهترین مجری رادیویی» و «بهترین برنامه گفتارمحور روزانه رادیویی» را در جشنواره «نیویورک فیستیوالز» از آن خود کرد.

وی پس از دریافت جایزه‌های مذکور از مسئولان آمریکایی، در حالی که در دوران حضور خود در ایران از همه چیز تعریف می‌کرد، با توهین به ملت ایران و با بیان اینکه مردم‌سالاری در ایران وجود ندارد و مردم در خفقان و عقب‌ماندگی قرار دارند، از فتنه‌گران حوادث بعد از انتخابات سال ۱۳۸۸ حمایت کرد و گفت:

“… این دو جایزه را به کسانی تقدیم می‌کنم که در این دو سال جانشان را در راه آزادی مردم ایران دادند “

همچنین وی در روز چهارشنبه ۱۹ آبان۱۳۹۰ جایزه «شخصیت رادیویی سال» انجمن رسانه‌های بین‌المللی (AIB) را از آن خود کرد تا نهایت خوش‌خدمتی خود به رادیوی سرویس جاسوسی آمریکایی، یعنی رادیو فردا را نشان دهد.

ادامه دارد …

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme