https://telegram.me/empireoflies

فرشید منافی را بیشتر بشناسیم – بخش ۴

فرشید منافی در فروردین ۱۳۸۹ به همراه همسر خود پس از اقامت کوتاه و موقت در ترکیه، راهی پراگ در جمهوری چک شد.

وی در اردیبهشت ۱۳۸۹ به رادیو فردا پیوست و برنامه‌های خود در این رادیو را از اواسط خرداد ماه ۱۳۸۹ شروع کرد.

او در حال حاضر ۵ روز در هفته (از شنبه تا چهارشنبه) برنامه زنده «رادیو پس فردا» را از ساعت ۲۱ تا ۲۲ اجرا می‌کند. وی سردبیر ، تهیه‌کننده و مجری اصلی این برنامه است.

فرشید در این برنامه با زبانی به قول خودش طنز و در واقع با لودگی و مسخره‌کردن افراد، درباره مسائل مختلف ایران و جهان سخن می‌گوید.

در برنامه مذکور افرادی مانند مهدی طاهباز (با نام مستعار آرتا، دستیار تهیه و بازیگر)، سامی خاکزاد (سامی، فرزند ژان خاکزاد، از گویندگان سابق رادیو فردا)، سعید بزرگی (احتمالا این نام مستعار وی است. او نویسنده رادیو پسفردا است که در هیچ عکس یا برنامه‌ای چهره خود را نشان نمی‌دهد)، شرمین (بازیگر زن)، مهرداد (صدابردار) و … با وی همکاری می‌کنند.

فرشید منافی در جایی گفته است که نام «رادیو پسفردا» را در زمانی که در ایران حضور داشت انتخاب کرده است و یعنی احتمالا از مدت‌ها پیش به فکر خروج از کشور بوده است.

حدود ۴۰ درصد برنامه رادیو پسفردا را صحبت و ۶۰ درصد را موسیقی تشکیل می‌دهد که با توجه به موضوع و شرایط این میزان تغییر می‌کند.

فرشید منافی در نخستین برنامه رادیو پس‌فردا به ارزش‌های اسلامی، جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری جسارت کرد.

وی هنوز نیز در برنامه‌های خوب به مسئولان نظام و دیگر شخصیت‌های انقلابی توهین می‌کند که نمونه‌های زیادی از آن در برنامه‌ رادیو پس‌فردا و صفحه فیسبوک وی وجود دارد.

ادامه دارد …

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme