https://telegram.me/empireoflies

فرشید منافی را بیشتر بشناسیم – بخش ۳

فرشید منافی از اعضای اصلی گروه منحرف TSM (Technical Safety Meditation) در ایران است و حتی ازدواج خودش را با یکی از اعضای این گروه به نام «مرجان وفائی فخر»، کاملاً با آداب این فرقه انجام داد.

مراسم ازدواج فرشید منافی و همسرش که در تاریخ ۱۸ شهریور ۱۳۸۵ (در مکان مربوط به فرقه TSM)، با تایید رهبر اصلی این گروه با نام مستعار ج.الف از طریق ویدئو کنفرانس در آمریکا صورت گرفته است.

در واقع عقد و جاری شدن خطبه شرعی در ازدواج فرشید منافی و همسرش رخ نداده است!!.

شایان ذکر است در مراسم عروسی وی چندین نفر از مجریان رادیو و تلویزیون نیز حضور داشتند.

بالاخره در سال ۱۳۸۶ تصاویری از حضور فرشید منافی در یک مهمانی زیرزمینی، در رسانه‌ها منتشر شد و اینگونه عضویت وی در گروه منحرف TSM افشا شد.

در تصویر زیر وی با شال قرمز رنگ در میان دیگر افراد گروه به چشم می‌خورد که بر اساس قوانین و مقررات این گروه کسانی که شال قرمز دارند به اصطلاح نیمی از مراتب سلوک TSM را طی کرده و به درجه چهارم یا هوشیاران رسیده‌اند.

پس از این اتفاق فرشید از صدا و سیما اخراج شد و به کارهای تولید استودیویی در خارج از صدا و سیما روی آورد. وی همچنین از سال ۱۳۸۵ تا پیش از خروجش از ایران در استودیو قرمز تهران به آموزش گویندگی پرداخت.

فرشید منافی در بین ۱۳۸۶ تا ۱۳۸۷ برای شرکت ایرانسل، گزینه دو و … تبلیغات می‌خواند و صدایش را خرج این امور هم می‌کرد، که البته درآمد خوبی نیز نصیبش می‌شد.

فرشید منافی اواخر زندگیش در ایران یک رادیوی اینترنتی (آفلاین) شخصی به نام F&M راه‌اندازی کرد. وی در برنامه نخستش (۳۰ بهمن ۱۳۸۵) در رادیو اینترنتی خود با رد شایعه ممنوع‌الکار شدن خود گفت:

” … بنده همین‌جا هستم، سور و مور و گنده!، نه جایی رفتم فعلا نه منو گرفتن نه ممنوع‌الکار شدم؛ فقط یه دو سالی بود که نمی‌خواستم تو رادیو یا تلویزیون برنامه داشته باشم!. مشکلیه!!؟، اصن بهتره بگم سرم خیلی شلوغه تو استودیو خودم. آقاجان کار خصوصی انجام می‌دم، خب! خب پولش بیشتره …!!”

وی در ۷ فروردین ۱۳۸۹ به همراه همسرش از ایران خارج شد. فرشید پس از خروج از کشور در مطلبی که در صفحه فیس‌بوکش منتشر کرد با ابراز علاقه به کشور و هموطنانش از اینکه مجبور شده ایران را ترک کند ابراز تاسف کرده بود!.

شایان ذکر است، فرشید منافی رابطه استخدام رسمی با سازمان صدا و سیما نداشته و تنها به عنوان نیروی پروژه‌ای همکاری می‌کرده است.

ادامه دارد…

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. سام علیک
    صورت بقیه مادر مرده های تو عکسو چرا حذف کردین . نشون بدین بابا تو کفیم

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme