https://telegram.me/empireoflies

فرزند کوچک مغنیه، کابوس جدید اسرائیل+عکس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: روزنامه صهیونیستی “یدیعوت احرنوت” (ynetnews) در گزارشی در تیتر یک خود به پسر دوم شهید مجاهد “حاج عماد مغنیه” و تبدیل شدن وی به چهره ای بانفوذ در حزب الله لبنان پرداخت و نوشت: «پسر بزرگ عماد مغنیه در حالی توسط اسرائیل ترور شد که به یک چهره بانفوذ و بارز در حزب الله تبدیل شده بود و اکنون “مصطفی” پسر کوچک وی، جای مغنیه‌ها را گرفته است.

یدیعوت احرنوت عدم حضور مصطفی عماد مغنیه در انظار عمومی را تقویت این نظر قلمداد می کند که او نیز همانند برادر و پدرش از چهره های ارشد و بانفوذ حزب الله لبنان است.»

این پایگاه صهیونیستی در ادامه می افزاید: «عماد مغنیه یکی از فرماندهان بانفوذ حزب الله در سال ۲۰۰۸ در دمشق ترور شد و پسر او “جهاد مغنیه” نیز چند ماه قبل در حمله اسرائیل به منطقه ای مرزی میان لبنان و سوریه کشته شد.»

یدیعوت احرنوت تاکید می کند که «این آخرین مبارزی نبود که از خانواده عماد مغنیه دیده می شد و اکنون مصطفی، پسر دیگر عماد مغنیه در حال تبدیل شدن به یک چهره بارز و بانفوذ در حزب الله لبنان است.»

یدیعوت احرنوت در ادامه نوشت: «هفته گذشته، منابع حزب مخالف در سوریه اعلام کردند که پسر عموی عماد مغنیه در میان ۸ تن از شبه نظامیان حامی بشار اسد کشته شده است. به هر حال افراد زیادی از خانواده مغنیه، در امور نظامی حزب الله لبنان نقش آفرین هستند.

“رونن سولومون” محقق و تحلیلگر اطلاعاتی که در حال بررسی عملکرد “مصطفی مغنیه” است، اعتقاد دارد که اخبار بسیار کمی از مصطفی وجود دارد و او چهره مرموز حزب الله است.»

این سایت در ادامه افزود: «طبق تحقیقات و بررسی های “سولومون”، در حالی که عماد مغنیه در فرماندهی ارتش حزب الله بوده و فعالیت های جدی را انجام می داده است، مصطفی پسر وی نیز در ایران آموزش دیده و در سال ۲۰۰۵ که تنها ۱۸ سال داشته، به همراه پدر خود در عملیات هایی شرکت کرده است.

مصطفی تحصیلاتی نیز در این زمینه داشته است. بعد از ترور مغنیه، برخی از برنامه های عماد مغنیه توسط پسر بزرگ او یعنی جهاد ادامه یافت و او خیلی زود رسانه ای شد؛ اما پسر کوچک عماد مغنیه، یعنی مصطفی به طور اسرارآمیزی رسانه ای نشد و اطلاعات بسیار کمی از وی در مطبوعات منتشر شد.»

این سایت صهیونیستی ادامه داد: «چند ماه بعد از ترور عماد مغنیه، خبرهایی بدست آمد که مصطفی مغنیه در بیروت دارای پسری شده است و نام او را عماد گذاشته اند. ۴ سال بعد از ترور فرمانده حزب الله، شبکه المنار در سالگرد عماد، مصاحبه ای با پسر مصطفی مغنیه انجام داد، در حالی که یونیفورم نظامی به تن داشت و نکته جالب این بوده که پدر وی یعنی مصطفی در این مصاحبه حضور نداشت.»

“سولومون” می گوید: «برخلاف مصطفی و پدرش، جهاد را همه می شناختند و می دانستند که او ماموریت های امنیتی زیادی دارد. به طور کلی باید گفت خانواده مغنیه، همه در راستای اهداف حزب الله کار می کنند و ماموریت های بزرگی دارند.»

یدیعوت احرنوت افزود: «مصطفی مغنیه دست پرورده پدرش می باشد و اکنون به چهره بزرگ تبدیل شده؛ و همه به وی اعتماد دارند که جای پدرش را بگیرد. گفته می شود مصطفی اکنون نقش های زیادی را در هماهنگی جنش حزب الله در لبنان، سوریه و ایران دارد و هماهنگی های زیادی را انجام می دهد. وی برخلاف برادرش همچنان ناشناخته است و هویت او همچنان مخفی است و آموزش های بسیاری را برای انجام ماموریت های سری دیده است.»

“سولومون” در این زمینه می گوید: «تاکنون عملیات هایی نیز برای ترور مصطفی انجام شده، اما در مهمترین آنها موجب شد تا گارد امنیتی وی کشته و برخی نیز زخمی شوند. در حال حاضر، حزب الله بر این باور است که نام افرادی از شخصیت های حزب الله در لیست سازمان های اطلاعاتی می باشد و اسم مصطفی نیز در میان آنها است.»

این سایت صهیونیستی که کینه خود از خانواده مغنیه را پنهان نمی کند و خواهان ترور هر چه زودتر مصطفی مغنیه است، در پایان می نویسد: «در حالی که مصطفی همچنان در رسانه ها و انظار عمومی، ناپیدا است، در آخرین اطلاعات بدست آمده، مشخص شده که در حال درمان در یکی از بیمارستان های لبنان به علت بیماری خونی است. باید گفت که او چهره بعدی بانفوذ در خانواده عماد مغنیه است.»

تصویری از فرزند مصطفی مغنیه در شبکه المنار

انتهای پیام/جام نیوز

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme