https://telegram.me/empireoflies

اشک تمساح فرزند شاه مخلوع برای ملت ایران

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغهر روز که می‌گذرد، خبر تازه‌ای از سخنان شاذ و رفتارهای «ربع پهلوی» به گوش می‌رسد.

در ماه‌ها و روزهای گذشته سخنان و بعضا موضع‌گیری‌های پوچ فرزند محمدرضا پهلوی حتی به مذاق طرفداران و اطرافیان وی هم خوش نیامده است و افرادی که زمانی از سینه‌چاکان وی به شمار می‌رفتند، امروز نیز به مخالفین اصلی وی مبدل گشته‌اند.

وی اخیراً در توئیتی در صفحه شخصی خود با اشاره به برخی از نارضایتی‌های مردمی در یکی از مناطق کردنشین کشور، سعی کرد خود را حامی مردم نشان دهد.

این رفتارهای عوام‌فریبانه در حالی است که تاریخ گذشته ایران به خوبی نشان می‌دهد که پدر و پدربزرگ خونخوار وی چه رفتارهایی با کردها و به طور کل چه ظلم‌هایی به مردم ایران روا داشته است.

همچنین «ربع پهلوی» فرزند منتسب به شاه مخلوع به عنوان تنها بازمانده خاندان پهلوی، در سال‌های اخیر همچون پدرانش در برابر تحریف نام «خلیج فارس» سکوت کرده و حتی در مصاحبه با رسانه‌های سعودی در برابر تعریف نام «خلیج فارس» و زیرسوال بردن حاکمیت ایران بر جزایر سه‌گانه تنب بزرگ، تنب کوچک و بوموسی ترجیح داده حرفی نزند تا شاهزاده‌های سعودی از او ناراحت شوند. شازده ناکام سلطنت‌طلبان، در حالی امسال نیز مانند سال‌های گذشته بیانیه‌ای درباره روز «خلیج فارس» صادر نکرد که همواره دستگاه بیانیه صادر کردنش روشن است؛ به‌طوری که در هفته‎های اخیر برای جشن ضدایرانی و صهیونیستی پوریم پیام تصویری صادر می‌کند و یا مرگ همسر رئیس‌جمهور سابق آمریکا را تسلیت می‌‌گوید، اما درباره روز «خلیج فارس» حرفی نمی‌زند. (در این رابطه بیشتر بخوانید)

امروزه با ریزش طرفداران «ربع پهلوی» اکثر حامیان او را افرادی مانند کلاه‌برداران فراری، قاچاقچی و افراد فاسد که سابقه تجاوز به کودکان را دارند تشکیل می‌دهند و با چسباندن خود به فرزند شاه مخلوع منتظر استفاده از او هستند.

انتهای پیام/

وی اخیراً در توئیتی در صفحه شخصی خود با اشاره به برخی از نارضایتی‌های مردمی در یکی از مناطق کردنشین کشور، سعی کرد خود را حامی مردم نشان دهد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme