https://telegram.me/empireoflies

فراگیر شدن توهم و خرافه در صدای آمریکا

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:آرش سیگارچى مطلبی در وبسایت صدای آمریکا نوشته با عنوان “معمای رکن آبادی” و گسترده بودن حضور حجاج ایرانی در مراسم “برائت از مشرکین” را از عوامل جان باختن حاجیان در حادثه منا معرفی میکند!

این خبرنگار حرفه ای صدای آمریکا که اخیرا کارشانسی ارشد خود رادر رشته خبرنگاری اخذ کرده و مدعی است حساب ویژه ای بر روی او در صدای آمریکا می شود می گوید که از آنجایی که روز قبل جمعیت ایرانیان در عرفات که فاصله ۵ کیلومتری با منا داردبرای مراسم برائت از مشرکین  بسیار زیاد بوده پس در روز بعد باید عده قریب به هفت هزار نفر کشته شوند !!! پس خود این حجاج مقصرهستند یا به عبارتی چون مراسم برائت از مشرکین پر شور برگزار شده پس عربستان حق داشته هزاران نفر را به کام مرگ بفرستد.

وی در بخشی از متن خود می گوید که تصاویر مربوط به خواندن بیانیه آقای رکن آبادی هیچ گاه در تلویزیون ایران پخش نشده در حالی که این تصاویر حتی قبل از حادثه منا نیز چندین بار در تمامی بخش های خبری پخش شده بود . و بعد از آن نیز بار ها از تلویزیون ایران پخش شده و باکی از موضوع هیچگاه وجود نداشته .البته وی در متن مورد نظر برای مستل نشان دادن نوشته هایش به معاون وزیر دفاع پیشین اشاره کرده که در عربستان دستگیر شده در صورتی که عسگری معاون وزیر دفاع سابق ایران در ترکیه دستگیر شده بود .

رکن آبادی

سطح تحلیل و نتیجه گیری این خبرنگار ارشد صدای آمریکا به حدی نازل است که بسیاری از افراد در فضای مجازی وی را به باد استهزا گرفته و به وی توصیه کرده اند که اگر قادر به نوشتن و صحبت کردن نیست لزومی ندارد با تحلیل های مضحک و خنده دار خود را بیش از این مضحکه عام وخاص کند .

انتهای پیام /

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme