https://telegram.me/empireoflies

فرامرز فروزنده: شبکه من وتو گندم نمای جو فروش است؛ خاک بر سر همه ما شده

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: شبکه «من و تو» از آن دست شبکه‌هایی است که با موضوع سرگرمی فعالیت خود را آغاز کرده و حداقل تاکنون به لحاظ میزان مؤفقیت و جذب مخاطب در کنار برخی از رقبای خود در بالاترین رده قرار دارد. مسئولین این شبکه ماهواره‌ای موضوع سبک زندگی یا به عبارتی دقیق تر، تغییر در سبک زندگی ایرانی – اسلامی و ارائه مدلی غربی را هدف‌گذاری کرده‌اند و تقریباً همه برنامه‌های این شبکه چه در رده تولیدی و چه برنامه‌های ترجمه شده و تأمینی بر اساس همین راهبرد کلی حرکت می‌کنند.

شعر یادت نره، نام برنامه ای است که بعد از مدتی دوباره در بین دیگر برنامه های من و تو پخش میشود. برنامه ای که در آن افرادی به همراه آشنایانشان در مسابقه ای شرکت می کنند و مجموعه ترانه هایی را که می خواهند انتخاب می کنند. آنگاه ترانه اجرا می شود تا جایی که  ترانه به قسمتی می رسد که شرکت کننده باید ادامه آن را حدس بزند. البته سه به اصطلاح یاور نیز در نظر گرفته شده است تا در موارد لزوم به یاری شرکت کننده بشتابند. هر چه فرد شرکت کننده ترانه های بیشتری را حدس بزند، مبلغ در نظر گرفته شده ی شبکه برای او بالاتر خواهد رفت. مجری این برنامه امید خلیلی است که پیش از این خبر ازدواج او با تیام(یکی دیگر از عوامل من و تو) بسیار خبرساز شده بود.تا اینجا همه چیز حاکی از یک برنامه ی جذاب و ظاهرا پرمخاطب است، اما هدف و ماهیت این برنامه چیست؟؟

در شعر یادت نره همانگونه که گفته شد، افراد با خانواده و بستگانشان شرکت می کنند که اولا ظاهر بسیاری از افراد همراه بسیار خارج از عرف مردم ایران و گاهی بشدت نامناسب است. دوما برخی از بستگان و گاه خود فرد شرکت کننده هنگام پخش ترانه کنترل خود را از دست داده و همگام با آن می رقصند و گاه نیز حرکات ناشایستی از این دست در آنها دیده می شود.

این برنامه همگام با دیگر برنامه های شبکه من و تو در حقیقت تلاشی است برای ترویج موسیقی حرام و بی بند و باری های فساد انگیز دیگری که دامان غرب به آن آلوده است.

وقتی زنان جوان با پوششی نامناسب بی مهابا در مقابل دوربینی که تصویرش قرار است به قول خودشان در ایران پخش شود،اقدام به رقص و عرض اندام می کنند، صد در صد باید در فرهنگی بودن و ایرانی بودن این شبکه و این برنامه دچار تردید شد. ایرانی جدای از اسلامی بودنش در دوره های قبل از اسلام بسیار با شرافت و با فرهنگ و اخلاق بوده است. بگونه ای که اگر به تخت جمشید سری بزنید، نقش هایی از زنان را خواهید دید که با پوشش کامل در آن ظاهر شده اند.

اما این برنامه آنقدر شنیع ساخته شده که حتی صدای ضد انقلاب لس آنجلس نشین را هم در آورده است. فرامرز فروزنده مجری اخراجی تلویزیون اندیشه که دوباره پس از چند سال به این تلویزیون برگشته در خصوص سری جدید این برنامه  که قسمت اول آن پخش شده می گوید: این شو در واقع توهینی به همه ایرانیان بوده و این برنامه بسیار مسخره و مبتذل بوده که چند رقاصه بی هنر و بی ارزش یک ساعت وقت مردم رو میگیرند و هیچ هنری ندارد.”

وی در ادامه می گوید:” باید فریاد اعتراض را بر سر شبکه من وتو بکوبیم اینها گندم نمای جو فروش هستند”. وی هم چنین می گوید این برنامه سطح هنری مرمان ایران زمین را به شدت پایین می آورد. و ابتذال را توصیه می کند. اگر این نمونه جوانانی است که این ها می خواهند الگو کنند خاک بر سر همه ما است.”

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme