https://telegram.me/empireoflies

فرار یکی از سرکرده‌های رده بالای رجوی از عراق

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: ثریا شهری یکی از سرکردگان رده بالای تشکیلات مریم رجوی و یکی از زنان دفتر مرکزی و در مالکیت رجوی که چندین سال به عنوان فرمانده کمپ اشرف و یکی از بالاترین فرماندهان محسوب می‌شد، اخیرا مخفیانه از عراق فرار کرد.

به گزارش بولتن نیوز، او در سابقه‌اش مسوولیت بخش ستاد سیاسی فرقه رجوی در کشور عراق و ستادهای پشتیبانی ارتش را یدک می‌کشد تا این‌که به دفتر مرکزی رجوی منتقل شده و بیش از دو دهه در مقام نفر شماره یک دفتر مرکزی و شخصی رجوی پستی که قبل از آن مریم قجر داشت در کنار او بوده است.

نام وی چون تعدادی دیگر از سرکردگان اصلی فرقه در سرشماری عراق و کمیساریا ثبت نشد و در مخفی‌خانه‌های رجوی به مدت ۱۲ سال زندانی بوده است.

ثریا شهری با وجود این که یکی از زنان رده اول فرقه رجوی است محکوم بود که نزدیک به دو دهه زندگی مخفی در تاریک‌خانه‌های رجوی داشته باشد به‌طوری که در سال‌های گذشته اجازه حضور در هیچ جمعی را هم نداشته است.

شبکه خبری العالم به نقل از سایت ندای حقیقت در ادامه این خبر گزارش داد: ثریا شهری هم‌چنین یکی فرماندهان رده اول پشتیبانی در عملیات‌هایی چون مرصاد و مروارید بوده و به همین علت در خیانت به مردم ایران و کشتار مردم کرد عراق نیز سهیم است و نام وی در فهرست تحت تعقیب قضایی عراق و اینترپل ثبت شده است.

هم‌چنین بنا به خبرهای رسیده از کمپ لیبرتی تعدادی از اعضای حفاظت و آشپز و دکتر مخصوص رجوی نیز اخیرا از عراق گریختند.

 
منبع: ایسنا
انتهای پیام/

ثریا شهری از مسوولان و سرکرده‌های رده بالای منافقین به همراه تعدادی از اعضای حفاظت وی از عراق گریخت.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme