https://telegram.me/empireoflies

فرار رو به جلوی شبکه‌های وهابی از مناظره با استاد انصاریان

به گزارش «امپراتوری دروغ» به نقل از باشگاه خبرنگاران، چندی است که شبکه‌های وهابی سیاسی خصوصاً شبکه «کلمه» با تبلیغات گسترده و جنجال رسانه‌ای خواستار مناظره با حجت‌الاسلام شیخ حسین انصاریان شدند.

در آخرین روز اسفند سال گذشته خبری مبنی بر درخواست شبکه کلمه از استاد انصاریان جهت مناظره به دفتر وی رسید که پاسخ آنان به صورت مکتوب ارسال شد که در صورتی که طرف مناظره کارشناسان شبکه کلمه هستند، پاسخ‌های کوبنده کاسب شیعی به آنان که همه آنان را رسوا کرده برای آنان کفایت می‌کند که در صورت پاسخگویی به وی یکی از مستمعان سخنرانی‌های استاد انصاریان جهت مناظره شرکت خواهد کرد و در صورت درخواست مناظره با این خطیب شیعی اگر طرف مناظره یکی از مفتیان وهابیت باشد و مناظره به صورت استودیو به استودیو انجام شود، وی حاضر هست با حضور در شبکه ولایت مناظره کند، چرا که شیوه پیشنهادی آنان به صورت تلفنی بوده و مکرر اتفاق افتاده است که به بهانه قطع ارتباط از ادامه مناظره سر باز می‌زنند.

اما این شبکه‌های معلوم‌الحال طبق معمول در اقدامی ناپسند و غیرحرفه‌ای روز چهارم فروردین را که تعطیل رسمی کشور بوده، به عنوان تاریخ مناظره به صورت یک طرفه اعلان کرده و هیچ یک از شرایطی را که استاد انصاریان اعلام کرده بود، رعایت نکردند و در عین حال با شیوه‌های کهنه خود جنجال تبلیغاتی به پا کرده و اعلان کردند که وی در مناظره حاضر نشده است!

با این حال استاد انصاریان در ۲۱ فروردین ماه جاری در شبکه ولایت حاضر شده و ضمن اعلام قبلی در شبکه ولایت و اعلام یکی از بینندگان در همان شب به شبکه کلمه، منتظر مناظره با این شبکه وهابی شدند و از شرایط خود کوتاه آمده و حاضر به مناظره با رئیس شبکه کلمه شدند، با اینکه برنامه تا ساعت ۱۲:۳۰ ادامه پیدا کرد و مجری و کارشناس برنامه رئیس آن شبکه را مکرر دعوت به مناظره کردند، هیچ تماسی جهت مناظره برقرار نشد.

در این برنامه استاد انصاریان نکاتی دقیق و مطالبی قابل توجه را متذکر شد و به طرح چهار سؤال از وهابیت بر مبنای صحاح عامه پرداخت و بیان داشت: بزرگان وهابیت اگر می‌توانند به این چهار سؤال از میان صدها سؤالی که در طول مطالعات خود به آن رسیده‌ام پاسخگو باشند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. ::)
    شنیده ام یکی از بزرگترین چالش ها و دغدعه های سازمانهای جهانی در چندین سال اخیر پیرو این موارد بوده است که بنده خدا ها در برزخ و دو به شک مانده اند که از بین شما عزیزان و جناب “سنگ پای قزوین” کدامیک ر ا بعنوان برجسته ترین و جلوه حقیقی (پر رویی) در تاریخ بشریت و شایسته دریافت مقام شامخ (از رو نمیرم عمرا!!) و منصب”ابوالگستاخ!!” انتخاب و معرفی نمایند!! که البته شواهد و قرائن بر این موضوع دلالت دارد که شما بزرگوران با اختلافی چشمگیر چندین پله فراتر از حد رقابت قرار دارید که هرگونه شانسی برای دیگر پررووبان شناخته شده و ناشناخته را باطل کرده است… اکثریت قاطع داوران و کارشناسان بر این باورند که شما پیروز بی منازع این عرصه خوهید گردید!! ** برادرمن! استادم!! شیخنا !!! خدایی از خودتان پر رو تر و با اعتماد به نفس کاذب تر دیده اید؟ خودمانیم…شما در این مسئله شگفت انگیزو منحصر به فردید!

    …خواستم نطق م را با ادامه دهم و بشرح و تفضیل موضوع مطروحه بپردازم فلذا موضوع انقدر خنده دار و جلبک مآبانه بود که منصرف شدم و به قولی گفتم”دهانم را بو نندازم الکی!!” ** خوش باشید جان جان هاا!** این اعلم العلمای و استاد اساتید واخلاقتان را نیز از طرف ما ماچ ش نموده ولیکن نفرمایید از طرف ما “کافران سقیفه ای” و “استفراغ های سامری” و “پیروان نامردان اولی و دومی و سومی” بوده که خدای نکرده مثل همان نطق آتشین و جیغ جیغ های دل ریش کن روی منبر، موجبات دلخوری و غصه خوردنشان و خشک شدن آب میان بافتی این یگانه فرزانه عرصه اخلاق و علم و ادب(!) پدید نیاید! ** ما که دیگر طاقت مشاهده ناخن به صورت کشیدن دامن ز هم دریدن و اشک دل کباب کن و مظلومانه ایشان را نداریم و خدای ناکرده یکباره خونشان میفتد هم گردنمان!**
    …..
    ممممم!! شب خوش عموبی!! 😀

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme