https://telegram.me/empireoflies

افزایش دامنه اختلافات و فرار رو به جلوی سردبیر کانال آمد نیوز+عکس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدومین کانال آمدنیوز که با نام صدای مردم در حال لجن‌پراکنی و جاسوسی علیه ملت ایران بود، ساعاتی پیش هک شده و کلیه پست‌های قبلی آن از دسترس خارج شد.

درگیری میان بخشی از هیات تحریریه آمدنیوز به نمایندگی فردی به نام سام محمودی سرابی از اعضای شورای سردبیری و روح‌الله زم به عنوان مدیر کانال، از صبح امروز باعث هک‌شدن مجموعه سایت، کانال و صفحه اینستاگرام آمد نیوز توسط این جریان شده است. (اینجا بخوانید)

آمدنیوز که در روزهای اخیر در هماهنگی و همکاری گسترده با ائتلاف عبری-عربی-غربی، سعی در ایجاد اغتشاش و رهبری آن در داخل کشور داشت و حتی آموزش طراحی و ساخت بمب و سایر موارد جنگی را در سطح مردم منتشر می‌نمود که منجر به حذف این کانال توسط مدیریت تلگرام شد، اما متاسفانه با هماهنگی سرویس‌های اطلاعاتی غربی، تلگرام کانال جدیدی با نام صدای مردم برای این مجموعه ایجاد نموده و خلاف قوانین خود اعضای کانال قبلی را به کانال جدید منتقل نمود که با فیلترینگ موقت تلگرام در کشور این فتنه خنثی شد.

صبح امروز در اتفاقی قابل پیش‌بینی کانال صدای مردم به دلیل اختلافات شدید داخلی که از مدت‌ها پیش برای هر فرد مطلعی آشکار گردیده بود، سرانجام هک شده و کلیه مطالب قبلی آن از دسترس خارج شد.

هکر مذکور که خود را س.م معرفی نموده سام محمودی سرابی است که مدت‌ها از اعضای اصلی شورای سردبیری بوده است. وی در افشاگری‌هایی که در کانال آمدنیوز و همچنین کانال تازه تاسیس زم کیست؟ https://t.me/zamkist منتشر نموده عنوان داشته است که:

…هر جا سخن از تعریف و تمجید بود مصاحبه برخی شبکه‌های رسانه‌ای با [روح الله] زم به عنوان مدیر یا صاحب دامین‌های آمد[نیوز] منتشر می‌شد و هرجا خبری با حاشیه بالا انتشار می‌یافت ارتباط و مسولیت [روح الله]زم با آمد[نیوز] از سوی وی انکار می‌شد.
این درحالی است که ماجرا به اینجا ختم نشد بلکه برخورد چکشی وی [روح الله زم] با برخی از خبرنگاران که افکار و اعتقادی همسو با وی [روح الله زم] نداشتند اعتراض‌هایی در داخل مجموعه آمد[نیوز] نسبت به مدیر این سایت خبری [روح الله زم] را به دنبال داشت که در نهایت با پرونده‌سازی و انتشار و انتساب اتهامات دروغین از جمله مرتبط بودن آن خبرنگار با سیستم امنیتی جمهوری اسلامی و یا ارتباط برخی خبرنگاران با سناریوی طراحی شده از سوی سازمان اطلاعات سپاه، صدای آنها شکسته شد.

با وجود شدت اختلافات در میان مدیران این کانال، سام محمودی سرابی (افشاگری امید دانا علیه سام محمودی سرابی) سردبیر کانال ضد انقلاب مذکور با انتشار توئیت‌هایی با فرار رو به جلو از هک‌شدن حساب کاربری خود خبر داد و بدین ترتیب مسئولیت افشاگری‌های صورت‌گرفته توسط وی را از گردن خود ساقط کرده و آن را بر عهده هکرهای ایرانی انداخته است که این موضوع نشان می‌دهد تهدیدهایی از سوی روح‌الله زم و سرویس‌های اطلاعاتی پشتیبان وی نسبت به سام محمودی سرابی و سایر هم‌فکرانش در شورای سردبیری آمدنیوز وجود دارد که آن‌ها از بیم این تهدیدها ناچار به استفاده از حروف به جای نام کامل خود شده‌اند و اکنون که حدسیات به سمت افشای نام اصلی آن‌ها رفته، از بیم تهدید جانی توسط روح‌الله زم با عجله دست به انکار نقش خود در این حمله زده‌اند تا جایی که شدت عجله و ترس باعث گشته سام محمودی سرابی ناخواسته (احتمالا از شدت عجله و در حین برقراری تماس‌های مکرر تلفنی با همراهان و همچنین انتشار توئیت‌های متوالی دست این شخص به دکمه انتشار ویدئو در توئیتر خورده است) ویدئویی ۵ ثانیه‌ای در صفحه توئیتر خود منتشر کند که در سراسر آن صفحه تاریک و تنها صدای زنگ تلفن به گوش می‌رسد.

اخبار تکمیلی متعاقباً ارسال می‌شود…

انتهای پیام/

کانال دوم ضد انقلاب آمدنیوز (صدای مردم) از صبح امروز شاهد درگیری‌های شخصی میان فردی با نام سام محمودی سرابی از اعضای شورای سردبیری و روح‌الله زم به عنوان مدیر کانال بود.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme