https://telegram.me/empireoflies

فرار به‌جلوی کدیورانه

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «نیک‌آهنگ کوثر» کاریکاتوریست و روزنامه‌نگار فراری، طی یادداشتی در وب‌سایت ضدانقلاب «خودنویس» نوشت: “خانم «جمیله کدیور»، همسر «عطالله مهاجرانی»، در پست اخیر خودشان (در فیسبوک)، حرف‌هایی که درباره‌ی دریافت کمک مالی از عربستان‌سعودی از سوی عطا‌الله مهاجرانی زده شد را «اراجیف» و «دروغ‌های رسانه‌ها» خوانده‌ است و گفته‌ که فعلا قصد پاسخ گفتن ندارند. خانم کدیور، سند منتشر شده را عملا عاری از واقعیت می‌داند و معتقد است که فرزند او با سابقه‌ی درخشان «نیازی به درخواست پدر ندارد».

«جمیله کدیور» در جایی از این پست می‌نویسند: «طبیعی است که پاسخ مستدل و نقد کارشناسانه مهاجرانی به مصاحبه نتانیاهو و سیاست‌های تجاوزطلبانه اسراییل در بی‌بی‌سی هزینه‌های خاص خود را دارد. به گونه‌ای که عوامل نفوذی داخلی و کسانی که با انعقاد قرارداد در قالب یک پروژه تعریف شده با موسسات اسراییلی، برای متهم کردن و بدنام نمودن چهره‌های شاخص ایرانی در خارج از کشور ارتزاق می‌کنند، هم‌صدا و هم‌سو و هم‌زمان برای وارد کردن ضربه مورد نظر در زمان توافقی وارد صحنه می‌شوند. در این مختصر صرفا درصدد واکاوی دلایل هجمه‌های متعدد اخیر هستم. درصورت ضرورت بعد از ماه مبارک رمضان توضیح لازم در این زمینه داده خواهد شد.»”

«نیک‌آهنگ کوثر» که در سالهای اخیر با برخی متهمان امنیتی و اقتصادی داخل ایران ارتباط داشته، همسر «عطالله مهاجرانی» را دروغگو می‌خواند و در ادامه می‌نویسند: “البته خانم کدیور توجه دارند که بیان واقعیت نیازی به عبور از ماه مبارک رمضان ندارد و قطعا توضیح مسائل مورد نظر ایشان و جناب مهاجرانی، نمی‌بایستی روزه ایشان و همسر محترم‌شان و خوانندگان را باطل کند، مگر آنکه نگارش آن یا خالی از واقعیت باشد و همراه قسم، یا اینکه آنقدر پورنوگرافیک نگاشته شده باشد که برخی روزه‌داران کم‌تحمل دچار مشکل شوند، که این نوع نگارش از سرکار خانم کدیور، بنا به سابقه نویسندگی‌شان در روزنامه‌ی اطلاعات، بسیار بعید است.”

«جمیله کدیور»، همسر «عطالله مهاجرانی» کارشناس رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه طی یادداشت خود در صفحه فیسبوکش، با رد اسناد سایت افشاگر «ویکی‌لیکس» مبنی بر بورسیه‌شدن پسرش توسط رژیم آل‌سعود، در فراری به‌جلو، هجمه‌کنندگان اخیر به «عطالله مهاجرانی» را به چهار گروه تقسیم کرده و نوشت: “جمع‌بندی شخصی من به طور خلاصه از هجمه‌کنندگان در چند بند زیر خلاصه می‌شود: الف- طرفداران و جیره‌بگیران رسمی و غیر رسمی اسراییل. جایی که محل التقای مزدوران رسمی اسراییل در خارج از کشور و نفوذی‌های داخلی است. ب- دروغ‌گویان حرفه‌ای: که از دروغ گفتن در داخل و خارج ارتزاق می‌کنند. فرقی نمی‌کند در داخل کشور باشی یا آمریکا و اروپا. دوست قدیمی باشی یا مخالف و دشمن. عامی باشی یا اهل رسانه و روشن‌فکر. دروغ ملکهٔ ذهنی و زندگی این افراد شده است. ج- افرادی که به دنبال شرکت در انتخابات مجلس آینده‌اند و تصور می‌کنند محمل خوبی پیدا کرده‌اند که بتوانند با تمسک بدان زمینه تایید صلاحیت خود را پیدا کنند. د- افراد و رسانه‌هایی که در صدد مساله سازی کاذب‌اند و با ابزار رسانه برای فریب زودباوران و ناآگاهان و جلب مخاطب از هیچ اقدامی کوتاهی نمی‌کنند …”

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

درباره admin_hr

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme