https://telegram.me/empireoflies

فراخوان فله‌ای رضا پهلوی مورد مضحکه ضدانقلاب قرار گرفت

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در سال های اخیر به واسطه بازشدن فضای سیاسی و دادن فرصت عرض اندام به گروههای داخلی برای تجمعات قانونی، اپوزیسیون ورشکسته خارجی برای گدایی چند دلار از اربابان غربیشان هر روز یک بازی راه می اندازند و از مردم کوچه بازار می خواهند که به خیابان بیایند و بر علیه آن چیزی که آنها درخواست می کنند تظاهرات به راه بیاندازند. اما ظاهرا ماموریت برخی از این دلقک ها تنها ایجاد سرگرمی و شو برای مردم ایران و ایرانیان خارج کشور است تا آنها را با خیمه شببازیهاشان بخندانند.

یکی از کسانی که در سالهای اخیر بساط خود را وسیعتر کرد و همواره سعی می کند خود را رهبر اپوزیسیون جا بزند «ربع پهلوی» است. وی حتی در سازمان ها و جمع هایی که حول محور وی تشکیل شده تا کنون نتوانسته خود را به عنوان رهبر جا بزند ولی همواره ادعا دارد که مردم ایران وی را به عنوان رهبر اپوزیسیون قبول دارند و هر بار هم بیش از پیش خرفت شده و باز هم از رو نمی رود.

چندی پیش پس از زمزمه های در خصوص توافق در مورد رژیم حقوقی دریای کاسپین رضا ربع پهلوی از مردم داخل کشور خواسته بود از آن جایی که ادعا  داشت حق ایران در این توافق ضایع شده است بنابراین در جلوی مجلس به تجمع بپردازند و اعتراض خود را به گوش حکومت برسانند.

البته رضا پهلوی از آنجایی که هیچ جایگاهی در نزد مخالفترین افراد در داخل ایران ندارد و علاوه بر آن در خصوص رژیم حقوقی دریای کاسپین سخنانی که زده بسیار ابلهانه و به دور از واقعیت است هیچ فردی در تجمعی که وی از آن گفته بود شرکت نکرد.

این عمل او همچون رفقای قدیمی اش مثل هخا خالقی و سعید شمیرانی بود که در سال های دور دست بارها اعلام می کردند که به میدان آزادی خواهند آمد و حتی ادعا داشتند که مردم در یک لحظه از خانه های خود خارج می شوند ولی حتی یک نفر هم به سخنان وی گوش نکرد و مثل سنگ روی یخ وی را به حال خود رها کردند.

حتی سعید شمیرانی که خود را رقیب ربع پهلوی میداند در دوسال گذشته دوبار از این تجربه تلخ چشید ولی برای ابله هایی مثل ربع پهلوی عبرت نشد و خود را یک بار دیگر در معرض آزمایش قرار داد که همان نتیجه و شکست نیز عاید وی شد.

اما در این میان یکی دیگر از دوستان ربع پهلوی در ایران با نیش و کنایه وی را نواخته و از او خواسته که بدون پشتوانه مردمی کسی را به خیابان دعوت نکند.

حشمت طبرزدی که تا چند ماه پیش با رضا پهلوی در گروه ایرانیاران پالوده می خورد در خصوص وی نوشته:”اگر قرار باشد فراخوانی از سوی یک نیروی سیاسی شکل بگیرد،قطعا از پیچیدگی برخوردار است. اولین گام در این مسیر این است که نیروی مربوطه از سازماندهی کمینه در درون مرز برخوردار باشد و توان تشکیل هسته ی اولیه ی تظاهرات را داشته باشد. اگر غیر از این بود کسانی که از طریق فضای مجازی هر روز وعده ی میدان ملیونی داده و با بهره مندی از ابزار تبلیغی گسترده که در اختیار انها قرار داده اند و با راه اندازی هشتک میدان ملیونی،تا کنون ایران را به تعبیر خودشان پس گرفته و دوباره به خاندان پهلوی سپرده بودند!”

طبرزدی در قسمتی دیگر از نوشته خود در نقد حرکت های ابلهانه پهلوی های می نویسد:”انهایی که با شعار میدان ملیونی شروع کردند در این توهم بوده و هستند که گویا ملیون ها ایرانی گوش به زنگ هستند تا اقای رضا پهلوی فرمان بدهد و فرا بخواند و ملیون ها ایران در میدان ازادی جمع شده،هورا بکشند و شعار جاوید شاه بدهند!؟ فراخوان اخیر اقای رضا پهلوی ،شبکه ی فرشگرد و دهها کانال همسو و حتا عناصری از انها که اینک و با امضای یک نامه، دنکیشوت وار دچار توهم شده و همه را به تظاهرات در برابر استانداری ها و فرمانداری ها فراخواند اما نتوانستند حتا به تعداد انگشتان دست،در برابر مجلس شورا، ادم جمع کنند، سند روشنی بر این است که مبارزه با توهم،اراده گرایی و ذهنگرایی سازگاری ندارد.”

این نوشته ها جدا از واقعیت حرکت فرشگردی ها در ایران از اختلافات شدیدی بین حشمت طبرزدی به عنوان یکی از موسسان شورای ایران یاران با رضا پهلوی دارد که چندی پیش فضاحتی به بار آورد که از ایران تا آمریکا شبکه های تلویزیونی به آن پرداختند و در جریده رسوایی پهلوی ها ثبت شد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme