https://telegram.me/empireoflies

فراخوان ارسال عکس‌های راهپیمایی «روز قدس»

به گزارش «امپراتوری دروغ»، روز قدس به ویژه در موقعیت کنونی از زوایای گوناگونی دارای اهمیت است، از جمله اینکه نشانگر مخالفت همگانی جهان اسلام با موجودیت نامشروع رژیم صهیونیستی است. همچنین روز قدس به منزله اهرم فشار علیه رژیم صهیونیستی است.

تلاش اسرائیل و استکبار جهانی برای خارج کردن مسئله فلسطین از توجه افکار عمومی دنیا در مقطع کنونی در سایه جنایات گروه‌های تروریستی در منطقه یکی دیگر از مسائلی است که نشانگر اهمیت روز جهانی قدس در میان مسلمانان و امت اسلام می‌باشد.

برگزاری باشکوه راهپیمایی روز جهانی قدس می‌تواند به خنثی‌سازی توطئه‌های رژیم جعلی اسرائیل در منطقه منجر شود و بار دیگر به مردم مسلمان منطقه یادآوری کند که به جای دشمنی با هم، متحد شده و به مبارزه با دشمن صهیونیستی بپردازند.

در این راستا و با هدف انعکاس عظمت حضور مردم مسلمان و آزاده ایران و دیگر نقاط دنیا در راهپیمایی مهم روز جهانی قدس، «امپراتوری دروغ» آماده دریافت و انتشار عکس‌های حرفه‌ای و غیرحرفه‌ای شرکت‌کنندگان در این راهپیمایی در همه جای دنیا است.

قابل ذکر است، عکس‌های دریافتی در صورت درخواست فرستنده با نام او در سایت «امپراتوری دروغ» منتشر می‌شود.

شرکت‌کنندگان در این فراخوان می‌توانند عکس‌های خود را به نشانی رایانامه empireoflies@chmail.ir ارسال و در قسمت موضوع رایانامه کلمه «قدس» را درج کنند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. طرح خوبیه
    لطفا از سایت ما حمایت کنید
    http://israelcrime.com/

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme