https://telegram.me/empireoflies

فخر آور خطاب به رضا پهلوی: دست مادرت را بگیر برو !!!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: درگیری ها بر سر رهبری سلطنت طلبان که خود را گروه مرجع در بین اپوزیسیون می دانند و درگیری هایی که با دیگر جبهه های ضد انقلاب مثل منافقین در خارج کشور دارند باعث شده هر روز یک نفر از یک جایی در اروپا یا آمریکا خود را رهبر جدید این طیف از ضد انقلاب بداند یک بار امید دانا از سوئد ادعای رهبری دارد و روز دیگر سعید شمیرانی و اخیرا هم که شهرام همایون ادعاهایی را در خصوص به دست گرفتن رهبری این طیف مفلوک ضد انقلاب مطرح کرده است.

اخیرا هم امیر عباس فخر آور در برنامه زنده شبکه پارس فرح پهلوی را عامل اصلی عدم تبلیغ کتاب خود در شبکه های فارسی زبان دانسته که موجی از تهاجم سلطنت طلبان به وی را در بر داشت. و سلطنت طلبان از هر سو به وی حمله و شدند و به وی تاختند و سیل فحاشی به وی هنوز هم جریان دارد.

همه این موارد باعث شد که فخر آور در برنامه زنده فیس بوکی خود در هفته گذشته ابعاد دیگری از دخالت فرح پهلوی را در جلوگیری از انتشار کتابش در میان علاقه مندان خود را افشا نماید.

فخرآور روز پنج شنبه هفته گذشته  در ویدیوی با عنوان «ترسناک ترین راز کتاب رفیق آیت الله : نقش فرح دیبا در خیانت به شاه » پس از این که جیمی کارتر سی و نهمین رئیس جمهوری آمریکا را «مارکسیست» خطاب کرد،رضا قطبی پسر خاله شهبانو فرح را «حقوق بگیر KGB» دستگاه اطلاعاتی اتحاد جماهیر شوروی سابق، خط دهنده به آخرین نخست وزیر شاه (شاپور بختیار) و البته از عوامل خیانت به شاه معرفی کرد.

فخرآور در این ویدئو فیس بوکی  با تاکید بر این که در چادر سرفرماندهی حکومت شاه به وی خیانت شده چنین جملاتی گفت که خیانت در خیمه سر فرماندهی نمی خواست زمین بزند، قدرت طلبی فرح این مشکل را به وجود آورد
وی در ادامه می گوید که فرح از درخواست می کند از شاه ، می گه برو از سلطنت کنار برو، بگذار من به عنوان نایب السلطنه ، آرام می کنم همه چیز را . ولی پادشاه اعتماد نداشت به شهبانو و را به دلیل سابقه مارکسیستی اش خائن می دانست.

فخرآور که ظاهرا در این ویدئو از فرح پهلوی و نزدیکانش مثل رضا پهلوی بسیار عصبانی است هدف از این دست  اقدامات خود را چنین بیان می کند که اگر می خواهید بدانید برای چی من تصمیم گرفتم بیایم این کار را بکنم، برای این که فکر می کنم وقتشه،به قول رضا فاضلی روحش شاد، می گفت، شاهزاده رضا پهلوی هواپیمای خودش را وسط باند فرودگاه پارک کرده، نه کنار می رود که بقیه هواپیماها بپرند، و نه خودش می پرد. همین وسط باند نشسته.»

وی در ادامه خطاب به رضا پهلوی که وی را عامل ذلت اپوزیسیون می داند می گوید من فکر می کنم که دیگر وقتش است، که با سیستم بکسل هواییمای شاهزاده و مادرشان را از وسط باند فرودگاه کنار ببریم تا آپوزیشن بتواند حرکت بکند، تا لااقل مردم امید واهی نداشته باشند.

فخرآور کمی بعد خطاب به وارث تاج و تخت گفت:«شاهزاده اگر نمی توانی هدایت بکنی برو کنار … دست مادرت را بگیر ، برو زندگیت را بکن، برو عکس ات را بگیر، نگذار این مردم بهت امید واهی ببندند، پس اگر نمی توانی هدایت کنی مبارزه را ، برو کنار»

وی در ادعایی که سندی از آن ندارد می گوید که انقلاب مردم ایران توسط فرح دیبا، رضا قطبی و سید حسین نصر ایجاد شد. و این افراد بر سر شاه کلاه گذاشتند تا خود به قدرت برسند.

فخرآور با تاکید بر این که، شرط بیان شده از طرف شاپور بختیار برای قبول نخست وزیری، که شامل خروج شاه بوده است،از سوی شهبانو به بختیار دیکته شده است، اظهار داشت: «انقلاب توسط فرح پهلوی، فرح دیبا، رضا قطبی و سید حسین نصر و دار و دسته شان ایجاد شد.»

وی برای این ادعای خود دلیلی مضحک می آورد و آن این که لحظه خروج شاه از کشور اشک های شاه میریزد ولی چهره فرح خندان است!!! وی می گوید :”شاه دارد اشک می ریزد، و فرح با اعتماد به نفس کامل می خندد، فرح حتی خوشحال است چون می گوید من برمی گردم، چون شاه دارد می رود، بالاخره دارد می رود، و من برمی گردم.”

 

فخر آور در انتهای ویدیو خود، فرح پهلوی را بخشی از « مافیای به تمام معنا» می خواند . وی می گوید:«خیلی ها این راز را می دانند، خیلی ها می دانند ولی همان طور که به شما گفتم، جراتش را نداشته اند که بیایند بگویند، برای آن که با مافیای بزرگ و ترسناکی در آپوزیشن مواجه هستند. مافیای که هم چنان از یک سر سید حسین نصر هدایتش می کند، و از سر دیگر فرح دیبا»

وی تاکید می کند که :”«هر کسی که علیه این ها بخواهد به این ها انتقادی بکند، حرفی بزند، هر کی که باشد، ارتش سایبری خودشان را می فرستند سراغ اش، فحاشی می کنند، ویدیو می سازند، برایش پاپوش درست می کنند، زندگی اش را به خطر می اندازند، عکس فوتو شاپ می کنند، سند سازی می کنند، جعل سند می کنند، یک مافیای به تمام معنا هستند، و حاضرند دست به هر کاری بزنند. برای این که هیچکس کوچکترین انتقادی به این جریان نکند»

 

لازم به یاد آوریست که هفته گذشته شرکت کتاب یعنی انتشاراتی که کتاب رفیق آیت الله فخر آور را چاپ می کرد با فشار سلطنت طلبان پس از ۳۶ سال کار در حوزه کتاب بسته شد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme