https://telegram.me/empireoflies

فخر آور: احمد باطبی بادکنک سوراخی بود که ما بادش می کردیم

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در سالیان گذشته ضد انقلاب خارج نشین مدام یکدیگر را متهم به خیانت به نیروهای اپوزیسیون کرده اند.

این افراد بر اساس اسناد و ادله ای که جمع آوری می کنند در موارد گوناگونی برای حذف نمودن رقیب از عرصه قدرت درون سازمانی وی را خائن و جاسوس معرفی می کنند و در درستی ادعای خود اسناد غیر متقنی را ارائه می دهند.

یکی از دیرپاترین رقابتها در میان نیروهای اپوزیسیون به درگیری ها میان دو عنصر اپوزیسیون به نام های احمد باطبی و امیر عباس فخر آور مربوط می شود این دو نفر از سال ۷۸ به ظاهر در کنار یکدیکر در درگیری های حوادث دانشگاه تهران حضور داشته اند.

جدا از این که هیچ کدام از این دو نفر در آن زمان دانشجو نبوده اند و این امر را خود صراحتا اعلام می کنند ولی هر کدام خودشان را نماینده جنبش دانشجویی معرفی می کنند. هر دوی این افراد در سال های بعد به دلیل اتهامات متنوع امنیتی اخلاقی و مالی چندین سال در زندان بوده اند و از قضا بعد ها بر حسب اتفاق با یکدیگر در یک سلول زندانی شده اند.

بعد از فرار از زندان این افراد به صورت قاچاق از کشور خارج شده و در آمریکا به یکدیگر می رسند ولی از همان ابتدای مبارزات خود در خارج کشور پاچه یکدیگر را تا کنون ول نکرده اند و هر از چند گاهی یکدیگر را جاسوس دستگاه های امنیتی داخل می دانند و از خجالت همدیگر در می آیند.

اخیرا امیر عباس فخر آور در ویدئویی که در جواب اتهامات مطرح شده از طرف رضا ربع پهلوی ضبط کرده بود در بخشی از این ویدئو یک بار دیگر به احمد باطبی دیگر رهبر اپوزیسیون در خارج کشور اتهاماتی را وارد کرده است.

فخر آور در این ویدئو بدون نام بردن از باطبی و در حالی که همه می دانند وی از احمد باطبی صحبت می کند می گوید که در سال های اوایل دهه ۸۰ غفلت کرده و یک جاسوس دو جانبه را محرم راز های خود کرده و او را که به اشتباه نماینده جنبش دانشجویی معرفی شده بود را یاری رسانده.

فخر آور می گوید باطبی در ۱۸ تیر ۸۷ نه تنها دانشجو نبود بلکه دیپلم هم نداشت و به اشتباه نماد جنبش دانشجویی شد و بعد ها که با همکاری نهاد های امنیتی به زندان افتاد هیچ گاه در زندان ساکن نبود و مدام در مرخصی به سر می برد تا جایی که با مرخصی های زیاد توانست در دوران محکومیتش ازدواج کند!

«احمد باطبی» در کنار «جورج بوش» رئیس جمهور سابق آمریکا

فخر آور می گوید احمد باطبی با همکاری دستگاه های امنیتی به خارج کشور رفت تا بتواند برای آنها از بین اپوزیسیون جاسوسی کند. بنابراین در میان گروه های ضد انقلاب نفوذ کرد و خود را رهبر دانشجویان آزادی خواه دانست و در هر فرصتی که به دست می آورد شروع به خیانت می کرد و بسیاری از ضد انقلاب در دام فریب وی گیر کردند و هیچ گاه نتوانستند دوباره سر بر آورند.

فخر آور در ادامه می گوید احمد باطبی هم چون بادکنک سوراخی بود که ما هر قدر وی را باد می کردیم تا نماد جنبش دانشجویی باشد ولی وی روز به روز کوچکتر می شد ولی دریغ از این که دیر به این نتیجه رسیدیم و آن زمان افسار وی از دست نیروهای ضد انقلاب در رفته بود.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme