https://telegram.me/empireoflies
«امیرعباس فخرآور»

فخرآور: مذاکراتی با مدیریت VOA داشتم؛ ۷۰% کارمندان تغییر می‌کنند

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدر روز گذشته، امیرعباس فخرآور، از چهره های جنبش سبز هوادار ترامپ در آمریکا، در گفتگو با شبکه ایران فردا از تغییرات وسیع در بخش فارسی صدای آمریکا پرده برداشت.

این چهره که پیش از این، در روزهای نخست پیروزی ترامپ در انتخابات آمریکا، «نوید تعطیلی صدای آمریکا و رادیو فردا» را داده بود، دیروز مدعی شده بود که حداقل دو سوم (۲/۳) کارمندان صدای آمریکا تغییر می کنند.

فخرآور در این باره اظهار داشت: «مذاکرات گسترده ای با مدیریت صدای آمریکا، مدیریت BBG، کنگره و دولت آمریکا داریم انجام می دهیم، که خود من در مرکز این مذاکرات هستم».

او همچنین در انتقاد از کسانی که در ماه های اخیر علیه صدای آمریکا به کنگره و دولت آمریکا نامه نوشتند گفت: « حالا خارج از جنجال های رسانه ای که وجود دارد، برخی از گروه ها هستند که می آیند، نامه نگاری می کنند، امضا جمع می کنندف می روند مقاله می نویسند، ما فقط با لبخند به آنها نگاه می کنیم و از کنارشان می گذریم، چون می دانیم بعضی از دوستان هنوز در فضای دهکده های ایران زندگی می کنند که اسم من یا هیچکدام از دوستان دیگر در پایین نامه هایشان نیست؛ به نظر می آید یک عده ای می خواهند بیایند و با دست گل ما داماد بشوند».

دانلود

در اوایل اسفند ماه گذشته، ۹۰ نفر از چهره های ضدانقلاب مقیم آمریکا از جمله افراد مانند مجید محمدی، نیک آهنگ کوثر، امیرحسین اعتمادی و حسین خرم، خواستار تحقیقات کنگره مجالس آمریکا از صدای آمریکا شدند.

گفته می شود این نامه نگاری، خیزی برای تصاحب صدای آمریکا توسط چهره های افراطی اپوزیسیون است.

انتهای پیام/رسانه ایران

«مذاکرات گسترده ای با مدیریت صدای آمریکا، مدیریت BBG، کنگره و دولت آمریکا داریم انجام می دهیم، که خود من در مرکز این مذاکرات هستم».

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme