https://telegram.me/empireoflies

فخرآور دست به دامن «وحید خزایی» شد!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهایی که گروه‌های مختلف اپوزیسیون در راه مبارزه با نظام جمهوری‌اسلامی ناکارآمد و فشل شده‌اند و حتی نمی‌توانند یک تجمع قابل توجه برگزار کنند، «امیرعباس فخرآور» مواجب‌بگیر دولت آمریکا که در ماه‌های اخیر بسیار کوشیده تا اغتشاشات دی ماه سال گذشته را بار دیگر در ایران تکار کند، این‌بار دست به دامن «وحید خزایی»  شده است.

«وحید خزایی» از شخصیت‌های معروف در اینستاگرام است که پس از تخلفات اخلاقی و مالی متعدد در کشور به خارج فرار کرد و اکنون در ترکیه ساکن است. وی که از نظر روحی و روانی مشکل جدی دارد، علنا به ترویج بی‌بندوباری می‌پردازد. حال فخرآور که بخصوص پس از بی‌توجهی «ربع پهلوی» به فراخوان تجمع در روز ۱۷ آبان ناکام مانده، دست به دامن فرد معلوم‌الحالی مانند «وحید خزایی» شده تا با سواستفاده از مخاطبین این شخصیت اینستاگرامی، به گمان خودش تعداد شرکت‌کنندگان در اعتراضات آتی را بیشتر کند و بتواند نظام جمهوری‌اسلامی را ساقط نماید.

فخرآور در ویدئوی مشترکی که با «وحید خزایی» منتشر کرده، از مخاطبین صفحه اینستاگرام او می‌خواهد که در مکان مورد نظر او در تهران تجمع کنند و شعارهای مشخصی بدهند!

اتحاد فخرآور با مجانینی و بی‌بندوبارهایی همچون «وحید خزایی» به خوبی نشان دهنده سقوط بیش از پیش عناصر و گروه‌های اپوزیسیون است.

انتهای متن/

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهایی که گروه‌های مختلف اپوزیسیون در راه مبارزه با نظام جمهوری‌اسلامی ناکارآمد و فشل شده‌اند و حتی نمی‌توانند یک تجمع قابل توجه برگزار کنند، «امیرعباس فخرآور» مواجب‌بگیر دولت آمریکا که در ماه‌های اخیر بسیار کوشیده تا اغتشاشات دی ماه سال گذشته را بار دیگر در …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme