https://telegram.me/empireoflies

فخرآور در گفت‌وگو با شبکه وهابی: تحریم‌ها باید کمر ایران را بشکند!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امیرعباس فخرآور» از فعالان در حوادث ۱۸ تیر ۷۸ و از حامیان فتنه ۸۸ بود که پس از فرار به آمریکا در سالهای ابتدایی دهه هشتاد، به طور کامل در خدمت دشمنان ملت ایران درآمد.

فخرآور که در زمان خروج از ایران حتی مدرک لیسانس هم نداشت، پس از حضور در آمریکا پس از چند سال خود را استاد دانشگاه معرفی کرد. وی در برابر خدماتی که برای دولتمردان آمریکایی انجام داد، توانسته چند عکس یادگاری با برخی مسئولان آمریکایی بگیرد.

«امیرعباس فخرآور» که در سالهای گذشته از حامیان تحریم ملت ایران بود، حتی سابقه حمایت از حمله نظامی به ایران را هم دارد و خود را حل شده در فرهنگ آمریکایی می‌داند. او حتی صراحتاً اذعان نمونه که منافع ملی آمریکا برایش مهمتر از هر چیزی است.

این عنصر وطن‌فروش که علاقه‌زیادی به خودنمایی و تابوشکنی دارد، جز معدود عناصر اپوزیسیونی بود که ننگ دستبوسی مقامات رژیم صهیونیستی را پذیرفت و در ایام فتنه ۸۸ با سفر به سرزمین‌های اشغالی فلسطین با مسئولان اسرائیلی دیدار کرد و وعده همکاری داد و در طول این سالها هم همکاری نزدیکی با اسرائیلی‌ها و سرویس‌های امنیتی آمریکا و اسرائیل داشته است.

وی در راه خدمت به اربابانش یعنی آمریکایی‌ها، حتی کتابی سراسر دروغ درباره نقش شوروی در وقوع انقلاب اسلامی نوشته و بدون ارائه هیچ سند روشن و استدلال منطقی، مقامات ارشد ایران را به جاسوسی برای سرویس‌های جاسوسی شوروی متهم نموده است.

فخرآور که با وجود خیانت‌های بسیار به ملت ایران، خود را فردی وطن‌پرست می‌داند، در میان تعجب همگان، با حضور در شبکه وهابی کلمه (وابسته به رژیم سعودی)، نشان داد که ادعای میهن‌دوستی‌اش هم دروغی بیش نیست.

این عناصر ضدانقلاب، در برنامه مذکور که به اجرای «ابراهیم الحراری» از عناصر وهابی و حامی تجزیه‌طلبی برگزار شد، با اذعان به اینکه با کمک سناتورهای آمریکایی و مسئولان پنتاگون به آمریکا برده شد، گفت که بسیاری از مسئولان کنونی دولت آمریکا از دوستان نزدیکش هستند.

«امیرعباس فخرآور» که خود عملاً از دین اسلام خارج شده، برای فریب دادن مخاطبان تلویزیون تجزیه‌طلب «کلمه»، خود را طرفدار اسلام معرفی و عنوان کرد که باید با کمک همدیگر اسلام را از جنگ جمهوری‌اسلامی نجات داد!! وی همچنین برای تحریک مخاطبین اهل‌سنت تلویزیون مذکور، مدعی شد که جمهوری‌اسلامی با ایرانیان اهل‌سنت رفتار تبعیض‌آمیز انجام می‌دهد و حتی برای ایجاد شکاف بین ایرانیان سنتی و شیعه، در دروغی بزرگ ادعا کرد که شیعیان در ایران اهل‌سنت را نجس می‌دانند!

فخرآور در این برنامه با اعتراف به اینکه حمایت مقامات آمریکا از او به دلیل تامین منافعشان است، تصریح کرد که باید سعی شود عملکرد اپوزیسیون در نگاه مردم ایران خائنانه به نظر نرسد!

این عناصر فراری و همکاری سرویس‌های جاسوسی آمریکا و اسرائیل، در ادامه با اشاره به کتاب سراسر دروغش علیه مسئولان ارشد جمهوری‌اسلامی، ضمن بافتن مقدار زیادی از دروغ‌ها و توهممات برای ساختن داستانی علیه جمهوری‌اسلامی، اما نتوانست از بیان این واقعیت جلوگیری کند که بسیاری از مطالب کتاب «رفیق آیت‌الله» با کمک ماموران اطلاعاتی ساواک، موساد و سیا بدستش رسیده است.

فخرآور در ادامه تلاش برای ایجاد شکاف بین برادران اهل‌سنت و شیعه، ضمن بیان اینکه جمهوری‌اسلامی بین شهروندان شیعه و سنی فرق می‌گذارد، ادعا کرد که جمهوری‌اسلامی و روحانیون شیعه در ایران مزدوران دستگاه اطلاعاتی شوروی و روسیه هستند، اما روحانیون سنی آزاده و مجاهدند.

«امیرعباس فخرآور» که در گذشته بارها از تحریم ملت ایران حمایت کرده بود، بار دیگر با تحریم ملت ایران، گفت: “باید از تحریم فنت و بانک‌مرکزی ایران حمایت کرد تا پول به دست ایرانی‌ها نرسد و نتوانند این پولها را صرف بسیج و حوزه‌ها کنند و تحریم باید کمر ایرانی‌ها را بشکند …”

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme