https://telegram.me/empireoflies

فخرآور در مصاحبه با شبکه وهابی: BBC بودجه‌اش را از ملکه می‌گیرد

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امیرعباس فخرآور» از عنصر اپوزیسیون و همکار سرویس‌های جاسوسی غربیست که یکی از طرفداران پرپاقرض رئیس جمهور جدید آمریکا و نزدیک به حزب جمهوری‌خواه است. وی سابقه گسترده در همکاری با سرویس‌های جاسوسی آمریکا و اسرائیل دارد و در ایام تحریم اقتصادی ملت ایران از سوی دولت‌های اروپایی و آمریکایی، یکی از حامیان تحریم‌ها بود و حتی دولت‌مردان و نمایندگان کنگره آمریکا را به افزایش تحریم‌های ضدایرانی تشویق می‌کرد.

فخرآور که مدعی‌ست پدرش خواهرزاده «رضا میرپنج» است، با فریبکاری و چاپلوسی توانسته رابطه نزدیکی با لابی‌های صهیونیستی و جمهوری‌خواهان کنگره آمریکا برقرار کند و همواره در جلساتی آنها شرکت می‌کند و با انتشار عکس‌های خود با نمایندگان کنگره آمریکا، سعی دارد خود را فردی مهم نشان دهد. او همیشه با افراد ضدایرانی از جمله برخی از مقامات رژیم صهیونیستی، دولت‌مردان و سناتورهای کنگره آمریکا و سران رژیم آل‌سعود عکس یادگاری گرفته و با افتخار منتشر کرده بود.

پس از روی کار آمدن «دونالد ترامپ» و قدرت‌گرفتن دوباره جمهوری‌خواهان در آمریکا، فخرآور هم در بین دیگر عناصر اپوزیسیون مقیم آمریکا از وضعیت بهتری برخوردار است و گویا توانسته به نان و نوایی برسد. او که در دوران دولت ترامپ برنامه زیادی برای مطرح کردن و کسب قدرت دارد، از این فرصت استفاده کرده و چند روز پیش در دیدار با برخی مقامات دولتی و سناتورهای آمریکایی، پشت درهای بسته با آنها درباره شبکه‌های «صدای آمریکا» و «رادیو فردا» به‌عنوان دو رسانه دولتی دولت آمریکا که هنوز در اختیار طرفداران حزب دموکرات آمریکا است، سخن گفته و خوستار خانه‌تکانی اساسی در این دو شبکه و تغییر مدیریت آنها شده است که البته در روزهای اخیر خبرهایی از تغییرات در این شبکه‌های دولتی شنیده می‌‌شود.

«امیرعباس فخرآور» که یکی از عناصر اپوزیسیونِ پیشگام در رقابتِ خیانتِ عناصر ضدانقلاب به ارزش‌های ملت ایران است، از هر ابزاری برای مطرح کردن خود استفاده می‌کند؛ حتی ارتباط با گروه‌های تروریستی و تکفیری و رسانه‌های وابسته و حامی آنها. از این رو، وی در روزهای نخست سال جدید شمسی، با شبکه سعودی «کلمه» که از حامیان گروه‌های تروریستی منطقه بخصوص داعش و القاعده است، مصاحبه کرد و از تریبون این شبکه به دروغ‌پراکنی و ایران‌هراسی پرداخت.

این عنصر ضدانقلاب که عقد و کینه از جمهوری‌اسلامی در همه سخنانش مشخص است و صراحتاً خود را وابسته به آمریکایی‌ها می‌داند، در گفت‌وگو با شبکه وهابی «کلمه»، ادعا کرد که “سال جدید سال گام‌های بزرگ به‌سوی آزادی ایران است”

فخرآور همچون همیشه به حمایت تام از سیاست‌های دولت جدید آمریکا پرداخت و با انتقاد از دولت پیشین آمریکا، خود را به‌عنوان دلسوز اسلام جا زد و مدعی شد: “جمهوری‌اسلامی در سالهای اخیر با کمک دولت سابق آمریکا صدها هزار نیروی تندروی اسلام‌گرا را وارد آمریکا کرد تا متاسفانه به چهره اسلام حقیقی ضربه بزند …”

وی در شبکه‌ای که حامی تروریست‌های منطقه و تجزیه‌طلبان است، ایران را متهم به حمایت از گروه‌های تروریستی کرد و گروه‌های مقاومت مانند حزب‌الله لبنان و حشدالشعبی عراق را که در حال مبارزه با داعشی‌ها هستند را تروریست نامید تا ارتباط پشت‌پرده خود با تروریست‌ها را بیشتر مشخص کند.

فخرآور که دارای ارتباط تنگاتنگی با دستگاه‌های امنیتی آمریکایی است و به استخدام آنها درآمده، در بین سخنانش به ارتباط خود با پنتاگون و شرکت در جلساتی با حضور فرماندهان ارتش آمریکا علیه ایران اشاره کرد.

او سیاست دولت جدید آمریکا را مانند دولت پیشین سرنگونی جمهوری اسلامی دانست و انتخابات امسال را فرصتی مناسب برای این امر قلمداد کرد.

«امیرعباس فخرآور» در ادامه سخنانش در حمله به شبکه «بی‌بی‌سی فارسی»، با تصریح بر اینکه این شبکه بودجه‌اش را از ملکه انگلستان دریافت می‌کند، مدعی شد: “بی‌بی‌سی یک شبکه کاملا دولتی است و باید سیاست‌های دولت انگلیس را دنبال کند …”

البته فخرآور در ادامه سیاست تخریب و حذف مخالفان خود در بین عناصر اپوزیسیون، برخی از عوامل «بی‌بی‌سی فارسی» مانند «مسعود بهنود»، «عنایت فانی» و «فرخ نگهدار» را از عوامل جمهوری‌اسلامی نامید و گفت: “بهنود عامل رژیم است و با بی‌شرمی در تمام انتخابات رژیم در سفارت جمهوری‌اسلامی در لندن شرکت می‌کند و در جنایت‌های رژیم شریک است …”

 

انتهای پیام/

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امیرعباس فخرآور» از عنصر اپوزیسیون و همکار سرویس‌های جاسوسی غربیست که یکی از طرفداران پرپاقرض رئیس جمهور جدید آمریکا و نزدیک به حزب جمهوری‌خواه است. وی سابقه گسترده در همکاری با سرویس‌های جاسوسی آمریکا و اسرائیل دارد و در ایام تحریم اقتصادی ملت ایران از …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme