https://telegram.me/empireoflies

فخرآور در تدارک تغییرات اساسی در «صدای آمریکا»

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امیرعباس فخرآور» از عنصر اپوزیسیون و همکار سرویس‌های جاسوسی غربیست که یکی از طرفداران پرپاقرض رئیس جمهور جدید آمریکا و نزدیک به حزب جمهوری‌خواه است. وی سابقه طولانی همکاری نزدیک با سرویس‌های جاسوسی آمریکا و اسرائیل دارد و در ایام تحریم اقتصادی ملت ایران از سوی دولت‌های اروپایی و آمریکایی، یکی از حامیان تحریم‌ها بود و حتی دولت‌مردان و نمایندگان کنگره آمریکا را به تشدید تحریم‌های ضدایرانی ترقیب می‌کرد.

فخرآور که مدعی‌ست پدرش خواهرزاده «رضا میرپنج» است، با فریبکاری و چاپلوسی توانسته رابطه نزدیکی با لابی‌های صهیونیستی و جمهوری‌خواهان کنگره و جناح نئوکان آمریکا برقرار کند و همواره در جلساتی آنها شرکت می‌کند و با انتشار عکس‌های خود با نمایندگان کنگره آمریکا، سعی دارد خود را فردی مهم نشان دهد. او همیشه با افراد ضدایرانی از جمله برخی از مقامات رژیم صهیونیستی، دولت‌مردان و سناتورهای کنگره آمریکا و سران رژیم آل‌سعود عکس یادگاری گرفته و با افتخار منتشر کرده بود.

پس از روی کار آمدن «دونالد ترامپ» و قدرت‌گرفتن دوباره جمهوری‌خواهان در آمریکا، فخرآور هم در بین دیگر عناصر اپوزیسیون مقیم آمریکا از وضعیت بهتری برخوردار است و گویا توانسته به نان و نوایی برسد.

فخرآور که در دوران دولت ترامپ برنامه زیادی برای مطرح کردن و کسب قدرت دارد، از این فرصت استفاده کرده و چند روز پیش در دیدار با برخی مقامات دولتی و سناتورهای آمریکایی، پشت درهای بسته با آنها درباره شبکه‌های «صدای آمریکا» و «رادیو فردا» به‌عنوان دو رسانه دولتی دولت آمریکا که هنوز در اختیار طرفداران حزب دموکرات آمریکا است، سخن گفته و خوستار خانه‌تکانی اساسی در این دو شبکه و تغییر مدیریت آنها شده است.

فخرآور که به‌دنبال بدست آوردن هرچند جایگاهی کوچک در دولت ترامپ است، این روزهای سخت در تلاش است تا از آب گل‌آلود صحنه سیاسی آمریکا استفاده کرد و با گرفتن دو رسانه دولتی مذکور، برای خود و اطرافیانش کاسبی جدید فراهم کند.

به نظر می‌رسد تلاش‌های فخرآور تا حدودی در گرفتن مسئولیت و مدیریت شبکه‌های دولتی آمریکایی مانند «صدای آمریکا» و «رادیو فردا» موفق هم بوده و او به دنبال جمع‌کردن گروه مورد پسند خود برای کار در دوران جدیدی از فعالیت‌های شبکه VOA است. بر این اساس، فخرآور دیروز طی دیداری با «کامبیز حسینی» مجری ناراضی و اخراجی شبکه «صدای آمریکا» با او دیدار کرد. ارتباط و دوستی فخراور و حسینی به چندین سال پیش و بخصوص از زمان حضور فخرآور در برنامه پارازیت برمیگردد.

«کامبیز حسینی» که پس از فرار از ایران، زمانی همراه با «سامان اربابی» در برنامه «پارازیت» شبکه «صدای آمریکا»، بخصوص در دوران فتنه ۸۸، مخاطبان قابل توجهی بدست آورد، پس از ناکامی در این برنامه و درگیری فیزیکی با مدیران وقت «صدای امریکا» از این شبکه اخراج شد و از آن زمان به بعد دیگر نتوانست به دوران اوجش برگردد.

فخرآور در صفحه فیسبوکش درباره دیدار با «کامبیز حسینی» با آنکه از لحن طنز و تمسخر استفاده کرد، اما نتوانست واقعیت را مخفی کند و نوشت: “امروز یه میتینگ محرمانه با کامبیز حسینی در بروکلین نیویورک داشتم که خواهش می‌کنم بین خودمون بمونه و خبرش پخش نشه! کامبیز دوست خوبیه، چپ هست، طرفدار برنی‌سندرز هم بود، هنوز هم جرات نکرده بعد از مصاحبه سال ٢٠١٠ پارازیت اعتراف کنه که اشتباه کرده بود، ولی دوست خوبیه! …”

تحرکات اخیر فخراور و اینکه به برخی دوستانش گفته به زودی خبر مهمی را اعلام خواهد کرد، نشان می‌دهد که او توانسته در لابی با جمهوری‌خواهان آمریکایی به موفقیت بزرگی برسد و از حالا به فکر تشکیل باند جدید خود در «صدای آمریکا» و اخراج عوامل سابق این شبکه دولتی است.

فخرآور در انتخاب‌های خود بیشتر بر روی افراد ناراضی و اخراجی‌های سابق شبکه «صای امریکا» و عناصر اپوزیسیون نزدیک به حزب جمهوری‌خواه آمریکا تمرکز خواهد کرد. به زودی شاهد خبرهای جدیدی درباره مدیریت بخش فارسی VOA خواهیم بود.

انتهای پیام/

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امیرعباس فخرآور» از عنصر اپوزیسیون و همکار سرویس‌های جاسوسی غربیست که یکی از طرفداران پرپاقرض رئیس جمهور جدید آمریکا و نزدیک به حزب جمهوری‌خواه است. وی سابقه طولانی همکاری نزدیک با سرویس‌های جاسوسی آمریکا و اسرائیل دارد و در ایام تحریم اقتصادی ملت ایران از …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme