https://telegram.me/empireoflies

فخرآور خطاب به رضا پهلوی: اسرار شما را افشا می کنم!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:در یک سال گذشته دعواها بعد از آمدن ترامپ در بین ضد انقلاب هم اوج گرفته و دلیل اصلی این درگیری ها هم این است که ضد انقلاب سعی دارند که هرچه بیشتر ترامپ دیوانه را تلکه کنند و در این راه رقابت دارند.

از طرفی درگیری در بین سلطنت طلبان برای رهبری این طیف از ضد انقلاب در حال اوج گرفتن است. از طرفی فردی جوان به نام امید دانا در اروپا ادعای رهبری سلطنت طلبان را دارد و از طرف دیگر در آمریکا افرادی مثل فخر آور و رضا پهلوی هر کدام خود را مدیر و فرمانده طیف سلطنت طلبان می داند.

چندی پیش در شورای ملی ایران درگیری های شدیدی رخ داده تا جایی که یکی از اعضای بلند پایه این شورا چند ماه پیش به دلیل فساد مالی موجود در یان شورا از سمت خود استعفا  داده است.

از طرف دیگر افراد نزدیک به ربع پهلوی در رسانه های مرتبط با این شورا به فخر آور حمله کرده و وی را تاجر عتیقه و متجاوز به زنان در ایران دانسته و ادعا کردند که وی جاسوس دو جانبه است و نه تنها نسبتی با رضا شاه ندارد بلکه در حال حاضر هم با شیادی در کنگره آمریکا نفوذ کرده و در حال جاسوسی برای نظام جمهوری اسلامی است.

این اظهارات در کنار حملاتی که به فخر آور در چند روز اخیر شده باعث شد که وی در فیس بوک خود به این اتهامات جواب دهد.

فخر آور که این روز ها از وی به نام ننگ آور در رسانه ها یاد می شود می گوید رضا پهلوی بر خلاف جدش اعتقاد به پادشاهی دارد در حالی که رضا شاه اعتقاد به نظام جمهوری داشت .

وی در چند جا از سوء استفاده های مالی رضا ربع پهلوی می گوید و ادعا می کند که وی در مراسماتی که تحت عنوان فان ریزین برای جمع آوری کمک به شورای ملی طراحی کرده بود پول ها را به حساب شخصی خود واریز کرده و از آنجا با این پول ها ماشینی لوکس خریداری نموده و اکنون این ماشین در اختیار خانواده وی می باشد.

فخر آور که خود را بسیار نزدیک به لابی های سیاسی در کنگره می داند رضا ربع را متهم می کند که از شدت حسادت مدام نگاه می کند که چه کسی در آمریکا و سلطنت طلبان در حال رشد است بعد رایزنی میکند که وی را پایین بکشد و خود در جای وی قرار گیرد البته فخر آور ادعای دیگری هم دارد که دیدارهایی که مک کین و برخی دیگر از نمایندگان کنگره با رضا پهلوی داشته اند همگی با هماهنگی وی برگزار شده و خود شاهزاده عملا نقشی در این دیدار ها نداشته است.

فخر آور در خصوص بسته شدن صفحه اینستاگرامش هم می گوید رضا پهلوی ارتشی سایبری راه اندازی کرده که در مواقع خاص به افراد مختلف حمله می کنند و در روز های اخیر فخر آور را طعمه خود قرار داده اند و با هماهنگی های ایجاد شده از طرف ربع پهلوی با ارتش سایبری صفحه اینستاگرام وی را مسدود کرده اند.

فخر آور در این ویدئو می گوید رضا پهلوی بر خلاف ادعاهایی که دارد خودش بزرگترین دیکتاتوری را در شورای ملی عرضه می کند و اصلا انسان دموکرات و پلورالیسمی نیست و در صورت روی کار آمدن بر سر قدرت هیچ کس جلودار وی نیست و از تمام نظام های دیکتاتور عالم سخت گیر تر عمل می کند.

فخر آور در ادامه اظهارات خود در خصوص ربع پهلوی می گوید وی در دیداری که با نمایندگان کنگره آمریکا داشته و این دیدار با هماهنگی وی انجام شده بود شاهزاده علاوه بر این که از وی بدگویی کرده از نمایندگان کنگره خواسته که دیگر با امثال فخر آور دیداری نداشته باشند و او را به عنوان رهبر اپوزیسیون بشناسند و همچنین از نمایندگان کنره درخواست یک میلیارد دلار کمک مالی برای فعالیت های ضد انقلابی کرده که با توجه به خوی دیکتاتور مابانه وی ممکن است این مبلغ تماما صرف عیش و نوش های شخصی و خانوادگی وی شود.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme