https://telegram.me/empireoflies

فخرآور خطاب به ربع‌پهلوی: قبولت نداریم!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هفته پیش «ربع پهلوی» در مصاحبه‌ای اختصاصی با شبکه من‌وتو، بار دیگر کوشید تا خودش را فردی دموکرات و مردمی نشان دهد. ربع در این مصاحبه ضمن حمایت از بیانیه ۱۴ نفر از عناصر اپوزیسیون داخلی در ماه‌های گذشته علیه حکومت ایران، در سخنانی که نشان دهنده میزان فهم و شعور سیاسی او است، گفت: “فکر کنید اگر این ۱۴ نفر ۱۴۰ نفر شود و یک صفر دیگر جلوی آن بگذاریم میشود ۱۴۰۰ و اگر یک صفر دیگر بگذاریم می‌شود ۱۴۰۰۰ و اگر یک صفر دیگر بگذاریم میشود ۱۴۰ هزار و اگر یک صفر دیگر هم بگذاریم می‌شود ۱٫۴ میلیون و … اگر به این شکل تعداد مخالفان جمهوری‌اسلامی افزایش یابد و میلیون‌ها به خیابان بیایند، ما پیروز می‌شویم…” این سخن «ربع پهلوی» سبب شد تا بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی او را تمسخر کنند و بگویند که از نظر ولیعهد ناکام به قرار دادن چند صفر می‌توان با حکومت ایران مبارزه کرد.

فرزند آواره «محمدرضا پهلوی» در سخنانش ادعا کرد که دغدغه‌ای برای حکومت کردن ندارد و خودش را به کسی تحمیل نمی‌کند، اما همچون پدرانش بدون اینکه انتخابات و یا حتی نظرسنجی‌ای انجام شود، خود را وکیل ملت ایران نامید!

«ربع پهلوی» در حالی خود را وکیل و نماینده مردم ایران معرفی کرده که به اذعان نزدیکانش نمی‌تواند دخترانش را مدیریت و کنترل کند و حتی در خانه‌اش نیز کسی حرفش را نمی‌خواند، چه رسد به آنکه بخواهد کشوری را اداره کند.

این سخنان «ربع پهلوی» با انتقاد برخی از عناصر اپوزیسیون همراه شد. ازجمله «امیرعباس فخرآور» با انتقاد از «ربع پهلوی»، گفت: “واژه وکیل جمهور را اولین بار من و «ارژنگ داودی» مطرح کردیم چند سال پیش. برخی افراد بهتر است وقتی واژه خوبی می‌بینند به جای دستکاری آن که سبب تغییر اساسی در معنایش می‌شود، از خالق واژه اصلی اجازه بگیرند و اهل آن اصلاح را استفاده کنند نه اینکه به طور دزدانه آن را تغییر دهند و به اسم خود بزنند …”

فخرآور از «پوریا زراعتی» مجری شبکه من‌وتو به‌سبب انجام ندادن مصاحبه‌ای چالشی با «ربع پهلوی» انتقاد کرد و گفت: “تو به جای آنکه از شاهزاده سوالها جدی بپرسی در انتها به او لقب وکیل‌ملت دادی. کلمه «ملت» جنبه مذهبی دارد و در قرآن آمده و نباید از آن استفاده کرد. به جای آن باید از کلمه جمهور استفاده نمود!… من شاهزاده را وکیل ملت نمی‌دانم و شما هم حق نداری این لقب را به خودت بدهی. باید مردم این لقب را به شما بدهند نه پوریا زراعتی.”

فخرآور از اختلاف جدی خود با «ربع پهلوی» هم گفت: “من و شاهزاده از سالهای پیش با هم اختلاف داریم. بخصوص از زمانی که آن حواشی و تقلب در انتخابات شورای ملی ایران رخ داد و من را کنار گذاشتند. از نظر فکری هم من لیبرال دموکرات هستم و شاهزاده افکار سوسیال دموکرات دارد و نمی‌توانیم با هم کنار بیاییم …”

انتهای متن/

هفته پیش «ربع پهلوی» در مصاحبه‌ای اختصاصی با شبکه من‌وتو، بار دیگر کوشید تا خودش را فردی دموکرات و مردمی نشان دهد. ربع در این مصاحبه ضمن حمایت از بیانیه ۱۴ نفر از عناصر اپوزیسیون داخلی در ماه‌های گذشته علیه حکومت ایران، در سخنانی که نشان دهنده میزان فهم و شعور سیاسی او است

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.75 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme