https://telegram.me/empireoflies

فحاشی و کتک کاری شاهین نجفی با آرش سبحانی و حامیانش در پاریس

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: از سالها پیش زمانی که مزدوران و اپوزیسیون ایرانی در ینگه دنیا به یان نتیجه رسیدند که بودن پشتوانه دولت های غربی نمی توانند به حیات طبیعی خود ادامه دهند و به تدریج برده این دولت ها شدند، طبل اختلاف در میان اپوزیسیون به صدا در آمد و تا حذف فیزیکی یکدیگر هم پیش رفتند اما در بیشتر مواقع به دلیل این که اختلاف خود را در مقابل ملت ایران پنهان کنند اتحاد صوری را نمایش می دهند ولی در باطن به خود یکدیگر تشنه هستند.

این گروههای رقیب بیشتر در قالب غرب پرستان یعنی سلطنت طلبان و روشنفکران لائیک و در مقابل شرق زدگان و کمونیست ها دیده می شوند. غرب زدگان به دلیل غرب پرستی شان و حضور در کشور های غربی لقمه های پرچربی را از خان نعمت دولت های غربی بر می گیرند و در عوض کمونیستها و روسوفیل ها که از خوان نعمت این دولت ها بی بهره اند مدام بر صورت آنها چنگ می کشند و آنها را وابسته و خودشان را هلاک ملت و مستقل در مبارزه می دانند.

در آخرین نمونه از این دست دعواهای زرگری و البته به نوعی واقعی در خارج کشور می توان به همایش هنر در تبعید که دیروز در پاریس برگزار شد اشاره نمود.

انجمن فرهنگی امید، همایشی با موضوع «هنر در تبعید» در پاریس برگزار کرده که در این همایش هنرمندان ایرانی درباره تاثیر تبعید در فعالیت‌های خود سخنرانی کرده اند. از جمله هنر مندان حاضر در این همایش به توان به زهرا امیرابراهیمی ، هادی خرسندی، آرش سبحانی ، شهلا شفیق ، شبنم طلوعی ، سرور کسمایی، سید مهدی موسوی ، شاهین نجفی ، مانا نیستانی ، مصطفی هروی اشاره نمود.

اما در بخش هایی از این همایش دو تن از میهمانان یکدیگر را با تند ترین الفاظ و فحاشی ها نواختند که شنیدنش خالی از لطف نیست.شاهین نجفی خواننده مبتذل خوان در این همایش با مخاطب قرار دادن آرش سبحانی وی را فردی وابسته به ترامپ و قدرت برتر دانست که برای فریب مردم و رسانه ها خود را فردی مردمی می داند و به بهانه مبارزه با حکومت اسلامی از آخور آمریکایی هایی که جنایاتشان در عراق و افغانستان و سوریه قابل کتمان نیست می خورد ولی خود را مردمی و طرفدار حقوق بشر جا می زند.

این گفته های شاهین نجفی به مزاق سبحانی و برخی از حاضران خوش نیامد و بارها در این همایش درگیری های لفظی و حتی قهر و اخراج از سالن نیز دیده شد. حتی برخی از حاضرین قصد درگیری فیزیکی با شاهین نجفی را داشتند که با پادرمیانی دیگران این حاشیه ها مدیریت شد.

ظاهرا در پایان مراسم شاهین نجفی که بسیار عصبانی بوده یکی از میهمانان را هم کتک زده و از سالن خارج شده است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme