https://telegram.me/empireoflies

فحاشی مجری من‌وتو به منتقدان ملخ‌خوری‌اش!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «فرانک سلیمانی» یکی از عوامل شبکه من‌وتو است که چند ماه پیش خبر ازدواج او با «رضا روحانی» و طلاق این دو از یکدیگر بازتاب زیادی داشت و نشان داد که این افراد به ظاهر ایرانی هیچ نسبتی با فرهنگ و ارزش‌های ایرانی و اسلامی ندارند.

«فرانک سلیمانی» که چندی پیش فیلمی از ملخ و کرم خوردنش در فضای مجازی انتشار یافته بود و انتقادات زیادی را در پی داشت، در پخش زنده اینستاگرامی‌اش منتقدان خود را مورد فحاشی قرار داد. چند سال پیش هم یکی دیگر از عوامل شبکه‌های فارسی‌زبان بیگانه یعنی «سحر زند» که اکنون مستندساز شبکه بی‌بی‌سی و کارشناس در چند برنامه شبکه من‌وتو بوده، به بهانه‌های محیط‌زیستی تلاش کرد مصرف غذایی ملخ، حشرات و کرم را در بین مخاطبین ایران جا بیاندازد که با بازتاب منفی بسیاری مواجه شد.

این مجری شبکه من‌وتو در واکنش به منتقدان خود که از او به دلیل ترویج خوردن حشرات گلایه کرده بودند، گفت: “فیلمی از من منتشر شده که در پشت صحنه برنامه‌ای ملخی خوردم و از من انتقاد کردند که چرا ملخ می‌خوری؟ به فرض هم بخورم، به شما چه ربطی دارد؟ ملخ خوردن چه مشکلی می‌تواند داشته باشد؟ این افراد گوه می‌خوردند که از من انتقاد می‌کنند …”

همان‌طور که می‌بینید، عوامل شبکه‌های فارسی‌زبان بیگانه در حالی به مخاطبین خود فحاشی می‌کنند که در جلوی دوربین ادعای دفاع از آزادی‌بیان و شعارهای اینگونه را دارند، اما در زندگی خود خلاف سخن خود عمل می‌کنند.

 

انتهای متن/

«فرانک سلیمانی» یکی از عوامل شبکه من‌وتو است که چند ماه پیش خبر ازدواج او با «رضا روحانی» و طلاق این دو از یکدیگر بازتاب زیادی داشت و نشان داد که این افراد به ظاهر ایرانی هیچ نسبتی با فرهنگ و ارزش‌های ایرانی و اسلامی ندارند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme