https://telegram.me/empireoflies

فحاشی مجدد نبوی به نماینده اصلاح طلب در کیهان لندن

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:  در روز های اخیر  در پی شکست برخی از حامیان غرب در انتخابات هیات رئیسه مجلس دهم  بسیاری از اعضای اپوزیسیون که از نتایج انتخابات مجلس برای خود و همپیالگی‌هایشان آرزوها ساخته بودند از این اتفاق شوکه شدند و چشمهایشان را بستند و دهان خویش را تا جایی که ممکن بود باز نمودند و پس از فحاشی به برخی از نمایندگان اصلاح طلب این نمایندگان را به واسطه این شکست مورد عنایت قرار دادند!جالب اینکه ابراهیم نبوی که تا یک دهه پیش در روز نامه‌های دوم خردادی قلم میزد و از این طیف سیاسی ارتزاق می‌کرد و اکنون در آن سوی دنیا برای دشمنان ایران قلم فرسایی می‌کند پس از شکست طیف مورد حمایتش در انتخابات هیات رئیسه مجلس، جناب دکتر عارف و کروبی و معین را مورد وهن خود قرار داد و آنان را به چوب لباسی و واکسی و … تشبیه نمود.

وی در روز بعد این پست را به دلیل فحاشی مخاطبانش حذف نمود ولی مجدد در یک پست دیگر سخنان توهین آمیز خود را تکرار نمود و تاکید کرد که به این حرف ها اعتقاد دارد.وی همچنین در مصاحبه ای با کیهان لندن مکررا توهین های خود را تکرار نمود و به توهین های قبلی چند تا اضافه کرد و از خجالت مخاطبانش در  این مصاحبه در آمد .

ابراهیم نبوی

بیژن فرهودی در این مصاحبه با اشاره به تیتر امپراتوری دروغ که از قول ابراهیم نبوی گفته بود عارف به درد واکس زدن کفش خاتمی می خورد از وی خواست در این خصوص توضیح دهد که نبوی با عقب نشینی از گفته خود اذعان نمود که انی حرف را جهت شوخی با آقای عارف مطرح کرده است.

اما وی همچنان با تاکید بر این که دکتر عارف در حد و اندازه های اینکه ریاست مجلس را در دست بگیرد نیست گفت البته اصول گرایان هم در انتخابات پیروز نشده اند !!! وی گفت عارف یک نماینده عادی است و لفظی که من در خصوص ایشان به کار بردم به عنوان چوب لباسی بسیار مناسب و برازنده ایشان است زیرا هم به درد مدلینگ می خورد و رنگ لباس های ایشان هم متنوع و جدید است به همین دلیل کسی که خوش هیگل و خوش لباس است نباید فکر کند که وزنش در حد ریاست است.

وی در بخش دیگر صحبت هایش در توهین به شیخ فتنه گفت:”من یک نویسنده و طنز نویس هستم و با همه شوخی می کنم ولی هیچ گاه در دفاع از کروبی هیچ ننوشتم .در خصوص کروبی از اول اعتقاد داشتم ایشان بدرد جنبش اصلاحات نمی خورد همواره به این جنبش چه در دوران نمایندگی و کاندیدای ریاست جمهوری به اصلاح طلبان ضربه زده است و ما نباید نسبت به ایشان و بقیه رهبران اصلاح طلب تعصب داشته باشیم .البته وی تاکید کرد که کروبی در تمام مراحل فعالیت سیاسی خود اشتباه کرده و همواره به حامیان خود ضربه زده است.

وی در ادامه به برخی از دوستان اپوزیسیون خود نیز انتقاد کرده و آنها را متهم به تند روی کرد و گفت کسانی که به دنبال یک انقلاب و سرنگونی بودند اصلا اصلاح طلب نبودند.

مواضع ایشان در این مصاحبه بسیار ضد و نقیض است تا جایی که در یک بخش از مصاحبه ایشان به حضرت امام نیز توهین می کند و در جایی دیگر به برخی از کمونیست ها به دلیل تلاش برای سرنگونی نظام ایران انتقاد می کند.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme