https://telegram.me/empireoflies

فحاشی ضدانقلاب به یکدیگر در کنفرانس چند نفره واشنگتن

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: اوایل هفته جاری کنفرانس نیروهای ضد انقلاب در دانشگاه جورج واشنگتن آمریکا با هدف بحث درباره مسائل پیش روی ایران، از جمله مسائل حقوق بشر و تشکیل حاکمیت جایگزین جمهوری اسلامی برگزار شد.در این نشست که شنبه ۱۹ خرداد برگزار شد، علیرضا نوری زاده از برگزارکنندگان کنفرانس اهداف آن و انگیزه های شرکت کنندگان را تشریح کرد.

 

ظاهرا نوری زاده توانسته برای جمع کردن تعداد انگشت شمار از ضد انقلاب در واشنگتن پول هنگفتی از عربستان سعودی بگیرد. در بخشی از این کنفرانس چند نفره نوری زاده گفته که شرکت کنندگان به دنبال آزادی ایران از چنگ روحانیون هستند و ما دوستدار همه مذاهب و اقوام هستیم و به دنبال آزادی بیان. دراین جمع کسی به دنبال تجزیه طلبی نیست.

این در حالی است که یکی از شرکت کنندکان به نام کریم عبدیان که از نیروهای تجزیه طلب ایرانی است و خواستار استقلال خوزستان و وابستگی آن به آل سعود می باشد در این نشست بارها از تجزیه یاران سخن گفت و وقتی با مخالفت چند نفر دیگر مواجه شد که ادعا داشتند ایران تنها یک ملت است با الفاظ رکیک به آنها فحاشی کرد که موجب شد نوری زاده وی را از پشت تریبون هل دهد تا به از فحاشی وی جلوگیری نماید.

 

 

یکی دیگر از شرکت کنندگان عبدالله مهتدی، مسئول حزب تروریستی کومله بود که دو سال پیش پس از چند دهه اعلام جنگ مسلحانه بر علیه حاکمیت جمهوری اسلامی کرد و در سخنانی اعلام کرد که خواستار ایرانی آزاد و سکولار، با حفظ وحدت ملیت و حفظ حقوق اقوام با مشارکت جمعی است. البته وی بارها به جدایی کردستان از ایران و تشکیل کردستان مستقل اشاره کرده و همچنین گفته که در این راه از کمک های اسرائیل هم استفاده خواهد نمود.

به گفته امید دانا یکی از رهبران اپوزیسیون در اروپا که رابطه شکننده ای با دیگر سلطنت طلبان و ضد انقلابیون دارد این همایش با همکاری یکی از نزدیکان رضا پهلوی به نام “کیومرث نعیمی” که سالها هزینه های مالی دفتر وی را در تامین کرده است در واشنگتن برگزار شده! ظاهرا این فرد در آمریکا به شغل کاباره داری مشغول است و با زحمت بسیار توانسته افرادی مثل جورج کیو و پل وانلی از بازنشستگان پنتاگون ،نوریزاده،شهریارآهی و سازگارا، جمشیدچالنگی و تجزیه طلبان چون عبدالله مهتدی، رضاحسین بر، علی جوانمردی و ستار خواننده را در این نشست جمع کند که حاصلی جز اضافه شدن افتضاحی دیگر به پرونده اپوزیسیون برای آنها نداشته است.

لازم به ذکر است چند هفته پیش هم سیزده سازمان جدایی طلب زیر نظر شهریار آهی، مامور بازنشسته سیاه و از نزدیکان رضا پهلوی جلسه ای در استکهلم سوئد تشکیل دادند که ظاهرا در این نشست نقشه جغرافیایی تازه ایران طراحی شد.همان زمان یکی از ماموران سابق ساواک در فیس بوک خود نوشت که برگزاری کنگره ملیت های ایران فدرال(جدایی طلبان)در استکهلم زیر نظر سازمان CIA بوده .
همچنین در این جلسه درباره مرز های آینده مناطق جدایی طلب توافقاتی انجام شد و قرار شد زیر نظر آمریکا نقشه تازه جغرافیایی برای ایران آینده ترسیم گردد!!!

ظاهرا پول هایی که کشور های متخاصم مثل عربستان و اسرائیل برای تجزیه ایران هزینه کرده اند آنقدر زیاد بوده که اپوزیسیون برای خالی نبودن عریضه مجبور شده اند هر چند هفته یک بار یک کنفرانس چندنفره در یک کشور برگزار کنند تا بتوانند مابقی پول های وعده داده شده از آمریکا و متحدانش را بگیرند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme