https://telegram.me/empireoflies
همزمان با فرارسیدن ایام شهادت اباعبدالله الحسین(علیه السلام)، سلطنت طلب‌ها در فضای مجازی اقدام به توهین و فحاشی به عزاداران سید و سالار شهیدان کردند.

فحاشی سلطنت طلب‌ها به عزاداران اباعبدالله الحسین (ع)

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغهمزمان با فرارسیدن ایام شهادت اباعبدالله الحسین(علیه السلام)، علاوه بر کشورهای اسلامی در کشورهای غیر اسلامی نیز برای مراسم عزاداری آماده می شوند.

یکی از این شهرهایی که هر ساله، مراسم عزاداری سالار شهیدان در آن باشکوه برگزار می‌شود، تورنتوی کاناداست.

اما در سال های اخیر این مراسم از سوی سلطنت طلب‌هایی که مدعی آزادی و احترام به عقیده دیگران هستند، مورد هجمه قرار می گیرد و عزاداران با الفاظ زشتی از سوی آنها مواجه می شوند.

امسال نیز سلطنت طلب‌ها با کمک ارتش سایبری فرشگرد، اقدام به نشر ویدئوهایی از مزاحمت های خود برای عزاداران در سال های گذشته کرده و عزاداران را با فحاشی و توهین، مورد هجمه قرار دادند.

 

عکس | توئیت یکی از سلطنت طلب ها و باز نشر آن توسط همفکرانش

 

این مدعیان آزادی، اذعان دارند که در این مراسم حتی زنان بی حجاب و افرادی که مسلمان هم نیستند حضور دارند اما سلطنت طلب ها همین افراد را هم به جمهوری اسلامی منتسب می‌کنند!

دانلود

ویدئو | بخش کوتاهی از فیلم های منتشر شده از سوی فرشگردی ها

البته فحاشی و توهین سلطنت طلب ها تنها مختص به مسلمانان نیست و تمامی مخالفان آنها مورد هجمه قرار گرفته اند تا جایی که مدت هاست رسانه های اپوزیسیون هم حاضر به دعوت از آنها نیستند.

انتهای پیام/جام نیوز

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme