https://telegram.me/empireoflies

فحاشی بی‌سابقه به رئیس جمهور در رادیو فردا

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغبه دنبال معرفی نشدن وزیر زن در کابینه پیشنهادی، سهم خواهان به سرعت واکنش نشان داده و سعی کردند با ایجاد فشارهای مختلف در شبکه های اجتماعی، رئیس جمهور را مجبور به قرار دادن تعدادی زن در لیست کابینه کنند. فقط به این دلیل که زنها سهم به سزایی در مشارکت و رأی آوری وی داشته اند و روحانی همواره در میتینگهای تبلیغاتی اش وعده حضور زنان را در مناصب رأس مدیریت کشور داده بود. و البته هیچ گروه یا نهادی نمونه یک زن بسیار موفق در دولت قبل را نیز نمی توانست نام ببرد تا روحانی و مردم را قانع کند که یک زن می تواند هم پای مردان، مسئولیت سنگین اداره یک وزارت خانه را در کشور به عهده بگیرد. زیرا مسئولین زن قبلی کابینه همچون مولاوردی و ابتکار سابقه درخشانی از خود به یادگار نگذاشتند. حال این اصرار و پافشاری برای چیست الله اعلم.

به هر تقدیر روحانی فقط سه زن را به عنوان معاون معرفی کرد. امروز پس از برگزاری اولین جلسه  رأی اعتماد به وزرا، داغ رادیو فردا و مخاطبانش از بی ثمر ماندن فشارها و تهدیدهایشان تازه شد و رئیس جمهوری که تا دیروز به بیست و چهار میلیون رأیش به خود می بالیدند و افتخار می کردند را چنان به باد فحاشی گرفتند که تا به حال کمتر سابقه داشته است. رادیو فردا هم بی شرمانه همه آنها را بدون توجه به اینکه وی اکنون شخص اول مملکت بعد از رهبری است و نماینده هشتاد میلیون جمعیت در دنیاست، منتشر کرد.

جلسه رأی اعتماد وزرای رئیس جمهور بیست و چهار میلیونی!

رادیو فردا نوشت:

“حسن روحانی گفت هیچ فشاری در تعیین اعضای دولت وجود نداشته است، اما او پس از ۲۰ دقیقه در صحبت‌هایش تأکید کرد که سه وزیر زن انتخاب شده بود اما به دلیل فشارها معرفی نشدند. اگر قرار باشد حرف‌ها در ۲۰ دقیقه تغییر کند. وای به حال کشور در ۴ سال آینده”.

سپس در ذیل این خبر کامنتهای مخاطبانش را منتشر کرد که با الفاظی چون “موزمار، خوب تو چکاره ی مترسک، حسن کلید ساز!! زپلشک، دروغ که حناق نیست که گلوی آدم را بفشارد، این یعنی‌ تضمین طول عمر استبداد، ادم امنیتی ۳۵ ساله را به عنوان وزیر ارتباطات معرفی کردی، خدا از شما نگذرد آقای روحانی، فریب دادی  مردم را، غارتگران عامل روسیه و …” عصبانیت بی جای خود را بر سر وی خالی کردند.

به راستی سؤال اینجاست چرا بود و نبود زن در سطح وزیر اینقدر برای رادیو فردا و مخاطبان مؤدب و فهیمش حیاتی است که رئیس جمهوری که تا دیروز به بیست و چهار میلیون رأیش می بالیدند را اینطور به باد فحش و ناسزا گرفته اند؟ اصولاً مشورت دادن و مشاوره گرفتن در امور مهمی چون تعیین وزرای مردم برای چهار سال کار پسندیده ایست. اما از طرف کارشناسان و متخصصان امر. نه از طرف عده ای معلوم الحال که به جای بحث کارشناسانه و دقیق و بررسی علمی موضوع، زبان به فحاشی و ناسزا باز کرده اند.

انتهای پیام/رادیو دیروز

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

در پی برگزاری جلسات علنی تعیین صلاحیت وزرای پیشنهادی، داغ رادیو فردا و مخاطبانش به دلیل عدم معرفی وزیر زن در کابینه، تازه شد و رئیس جمهور آماج حملات فحاشی و هتاکی خوانندگان رادیو فردا قرار گرفت.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme