https://telegram.me/empireoflies

فحاشی تروریست صدای آمریکا به مدافعان حرم

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:  توهین به مدافعان حرم از آنجایی که ضد انقلاب خارج نشین طاقت دیدن زوال و ذلت اربابانشان را ندارد را باید از این منظر نگاه کرد که با یان کار دمی برای اربابان خود تکان خواهند داد تا پول بیشتری از آنها طلب کنند.

در طی چند سال اخیر بسیاری از ضد انقلاب و برخی از داعشیان وطنی نیز به مدافعان حرم توهین نمودند مثلا چندی پیش لیلا حاتمی از داعشیان خیابان پاسداران که یک نمونه اش دیروز اعدام شد حمایت کرده بود و برخی از همپیاله های او نیز از وی حمایت کرده بودند البته وی در داخل کشور از طرف مردم مومن و انقلابی پاسخی در خور گرفت.

البته دز توهین در میان ضد انقلاب به مدافعان حرم بسیار بیشتر است مثلا احمد باطبی از نیروهای حامی منافقین که در ایران سابقه اقدامات مسلحانه را هم دارد دوسال پیش پس از به شهادت رسیدن جمعی از مدافعان حرم در حمله ناجوانمردانه داعشیان در سوریه در مطلبی در خصوص مدافعان حرم با توهین به این شهدا آنها را مدافعان اسد نامیده بود و خواهان نابودی آنها در سوریه شده بود.وی هم چنین چند سال پیش در ویدئویی همراه با منافقین در کوران توافق هسته ای از آمریکا خواسته بود تحریم های بیشتری را به ایران وارد کند.

وی که سابقه نامه به ترامپ برای تحریم بیشتر مردم ایران را دارد اخیرا هم مدافعان حرم را مورد توهین قرار داده و در متنی سراسر توهین آمیز مجددا این جانبرکفان را مدافعان اسد نامیده که باعث ننگ ملت یاران شده اند.

این تروریست که هم اکنون در لوایی از فعال رسانه ای خود را پوشانده سابقه فرار غیر قانونی از کشور و همکاری با تروریست های پژاک را در پرونده خود دارد که گفته شده توسط رابطان این گروهک تروریستی وارد آمریکا شد و اکنون بر علیه مدافعان حرم دروغ پراکنی می کند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme