https://telegram.me/empireoflies

فحاشی تحلیل‌گر VOA به سربازان وطن و جواب دندان‌شکن تحلیل‌گر BBC

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هفته گذشته دو کولبر ۲۱ ساله  ۴۵ ساله که در شب در خط صفر مرزی تردد می کردند پس از این که به اخطار سربازان توجهی نکردند و پا به فرار گذاشتند طبق قانون موجود در نقاط مرزی کشته شدند.

این حادثه باعث شد تا موجی از اعتراضات در فضای مجازی و متعاقب آن با تحریک رسانه های ضد انقلاب یک روز بعد از این حادثه مردم بانه در اعتراض به  کشته شدن این دو کولبر در مقابل فرمانداری بانه تجمع اعتراض آمیزی داشته باشند . اعتراض به کشته شدن کولبران تبدیل به ناآرامی شد. و البته با دخالت مقامات محلی این قائله پایان یافت .

ولی هنوز در فضای مجازی کسانی که ضدیت خود را با نظام اسلامی بارها ثابت کرده اند در صددند با ناحق جلوه دادن این گونه برخورد های قانونی که در تمام دنیا امری عادی است از آب گل آلود ماهی بگیرند.

اما افرادی میهن پرستی هم هستند که در دنیای فضای مجازی اغفال نمی شوند و از دنیای واقعی فاصله نمی گیرند. یکی از تحلیل گران بی بی سی فارسی که دستی در طنز نویسی هم دارد در پاسخ به برخی از اراجیف که بدون آگاهی در فضای مجازی مشغول تهمت پراکنی و متشنج نمودن اوضاع دارند متنی را منتشر کرد.

محمود فرجامی در فیس بوک می نویسد که طبق یکی از نخستین آموزش‌های نظامی، وقتی پاس می‌دهی حتی اگر فرمانده‌ات رمز شب را ندانست دمر روی زمین می‌خوابانی‌اش و با گلنگدن کشیده روی شقیقه‌اش تا آمدن پاس‌بخش نگهش می‌داری. آنهایی که سابقه جنگ دارند و نظامی‌ترند بگویند که رد شدن غیرقانونی از مرز، خصوصا مرزی که آن‌سویش ناامنی و تروریسم است، در همه جای دنیا یعنی خطر مین و گلوله مستقیم و مرگ…

وی از اعتراضاتی که به تیر اندازی سربازان وطن به سمت افرادی که به دستور ایست اعتنایی نمی کنند گله کرد و گفت که این ها همان هایی هستند که در مواقع لزوم در برابر تروریست هایی که امنیت مردم مناطق مرز نشین را به خطر می اندازند جان خود را تقدیم کرده اند.

اما این گله گذاری بر حق تحلیل گر بی بی سی فارسی با حمله یکی از تحلیل گران صدای آمریکا مواجه شد. شاهد علوی که گویا سابقا در آمریکا در کار ساخت در و پنجره بوده و در سوابق اش اتهام تجاوز به سه زن را در آمریکا داشته است در متنی توهین آمیز فرجامی را بی شعور خطاب کرده و گفت این فرد خطاب به محمود فرجامی نوشته که یکی از بارزترین مصداق‌های رفتاری یک بی‌شعور، اظهار نظر درباره موضوعی است که چیزی درباره آن نمی‌داند.

وی تاکید کرده که از آنجایی که در مسائل کردستان دستی دارد در چند سال گذشته در مناطق مرزی اصلا حمله مسلحانه ای صورت نگرفته!!این در حالی است که چند سال گذشته یکی از پر تنش ترین سال ها در دهه های اخیر در مناطق مرزی کردستان بوده و دهها شهید در همین راه در ۵ سال اخیر تقدیم انقلاب شده است. علوی هم چنین با توهین به سربازان وطن گفته این سربازان آن چنان در دوران سربازی رشوه هایی از قاچاقچیان می گیرند که افراد برای سربازی لب مرز سر و دست می شکنند.

محمود فرجامی در جواب این عنصر ضد انقلاب مقیم آمریکا نوشت:” یک بابایی هست به نام شاهد علوی که چون خیلی فعال قومیتی‌ست در آمریکا به شغل پناهندگی و دادن فحش به وطن‌دوستان ایرانی مشغول است خوشبختانه من را هم بی‌نصیب نگذاشته”

وی در ادامه با اشاره به وطن فروشی افرادی مثل علوی و دنباله روی افرادی ناآگاه و مغرض از وی می نویسد :”خاک بر سر تو و آن یک مشت گوسپند وطنفروشی که برای رذالتی تا این حد شنیع به‌به‌ و چه‌چه راه انداخته‌اند. راست گفته‌اند که تغاری بشکند ماستی بریزد، جهان گردد به کام کاسه‌لیسان. نوش جان! بلیسید… ولی بدانید که آنی که وطن را خواهد ساخت (اگر با همچو مفهومی آشنا باشید) همان سرباز است که از مرزها و امنیت همان هموطن کولبری محافظت می‌کند که شما جز لفت‌ولیس به نامش و کاسبی با خونش، هیچ کاری نمی‌کنید. اشتباهی شده، می‌گذرد و مردم این سرزمین همدیگر را می‌بخشند؛ اما شماها را فراموش نمی‌کنند ای مجاهدین اقوام، ای کاریکاتور مجاهدین خلق!”

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme