https://telegram.me/empireoflies

فحاشی اپوزیسیونِ عصبانی به مردم!!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: تجمع امسال «روز کوروش» در پاسارگاد در حالی با حضور هزاران نفر برگزار شد که از چندین ماه پیش رسانه‌های بیگانه و اپوزیسیون به‌طور هماهنگ و گسترده به تبلیغ تجمع مذکور پرداخته و ادعا می‌کردند که ایرانی واقعی کسی است که در این تجمع حاضر شود و روز کوروش را گرامی‌دارد!

رسانه‌های بیگانه و ضدانقلاب که با ترویج تاریخ باستانی ایران و مناسبت‌هایی مانند «روز کوروش»، به دنبال قرار دادن فرهنگ و تاریخ باستانی در برابر فرهنگ اسلامی مردم ایران و زیرسوال بردن مبانی دینی هستند.

این رسانه‌های در روزهای گذشته پا را فراتر گذاشته و ادعا نمودند هرکس روز کوروش در پاسارگاد حضور داشته باشد، مخالف جمهوری‌اسلامی و طرفدار سلطنت است!

این در حالی بود که با وجود ادعای اپوزیسیون درباره حضور بیش از ۲۰ هزار نفر در تجمع مذکور، اما بر اساس فیلم‌ها و عکس‌های منتشر شده توسط خود آنها، تعداد بسیار کمی شعار ساختارشکن سر دادند و اکثرین حاضرین همانند دیگر گردشگران در کمال آرامش و رعایت قوانین، محل برگزار مراسم روز کوروش را ترک کردند.

این قانونمداری گردشگرانی که در تجمع «روز کوروش» در پاسارگاد شرکت کرده بودند، برای بسیاری از عناصر اپوزیسیون گران تمام شد؛ بخصوص پس از اینکه مشخص شد بعد از دستگیری یکی از عوامل برهم زننده این تجمع توسط ماموران حراستِ محوطه تاریخی پاسارگاد، هیچ یک از مردم حاضر در آن مکان، به بازدشت هالو اعتراض نکردند و حتی از این اقدام ماموران امنیتی استقبال نیز نمودند.

تصویر لحظه دستگیری هالو

تصویر لحظه دستگیری هالو

عناصر اپوزیسیون به‌قدری از بی‌تفاوتی حاضران در مراسم «روز کوروش» در پاسارگاد به دستگیری «محمدرضا عالی‌پیام» (هالو) عصبانی شدند که صورتکِ آزاداندیشی خود را کنار زده و در شبکه‌های اجتماعی به فحاشی علیه مردم روی آوردند.

عناصر ضدانقلاب از اینکه مردم حاضر در محل، با ماموران امنیتی برای فراری دادن هالو درگیر نشده توهین کردند. برخی از کامنتهای اینگونه افراد در ذیل آمده است:

توهین عناصر اپوزیسیون به مردم ایران

توهین عناصر اپوزیسیون به مردم ایران

با آنکه عناصر اپوزیسیون ادعا کردند مردم شرکت کننده در مراسم روز کوروش در پاسارگاد با فراخوان آنها در این مکان جمع شده بودند، اما به اذعان خودشان هیچ یک از حاضران به درخواستها و بیانیه‌های اپوزیسیون گوش نداده و نشان دادند که مردم ایران درهر شرایطی قانون‌مدار بوده و فریب عناصر و گروه‌های ضدانقلاب را نمی‌خوردند.

انتهای پیام/

تجمع امسال «روز کوروش» در پاسارگاد در حالی با حضور هزاران نفر برگزار شد که از چندین ماه پیش رسانه‌های بیگانه و اپوزیسیون به‌طور هماهنگ و گسترده به تبلیغ تجمع مذکور پرداخته و ادعا می‌کردند که ایرانی واقعی کسی است که در این تجمع حاضر شود و روز کوروش را گرامی‌دارد!

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.63 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. همه کس و همه چیز دروغ هست ،و شما حق کاملی،اقای هالو چه گفته ،؟از نعشه گی ،خماری جوانها ،واکنش ندادن مردم به خاطر کهریزک است ،خدا اون بالاست کمی شرف و غیرت داشته باشیم ،هر کی دو کلمه انتقاد کرد ،برچسبش نزنین ،شرف ،شرف داشته باشین ازاد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme