https://telegram.me/empireoflies
مسعود صدر - Masoud sadr
مسعود صدر

فحاشی، سلاح سلطنت‌طلبان علیه خودی و غیرخودی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چند روز «مسعود صدر» از سلطنت‌طلبان و مجری شبکه لس‌آنجلسی «پارس» که خود را از طرفداران «ربع پهلوی» می‌داند، در تماسی تلفنی به «امید دانا» که توسط این سلطنت‌طلب مقیم سوئد منتشر شد، به فحاشی پرداخت و این منتقد «ربع پهلوی» را مزدور و جاسوس وزارت اطلاعات ایران نامید.

«امید دانا» ضمن انتشار فایل صوتی فحاشی‌های «مسعود صدر»، به او گفت: “آقای صدر روزانه چندین بار با تلفنهای گوناگون به من زنگ میزند و پیامهای مبتذل می‌گذارد و هر بار هم بلاکش میکنم دست از سرم بر نمی‌دارد! اینم از فحاشی‌های امروز آقای صدر که امشب برنامه داره و می‌فرماید میخواهد در برنامه‌اش به دروغ بگوید من در سوئد بازداشت شدم! … آقای صدر! اگر تلفن هایت را بلاک می کنم بابت اینکه میخواهم در این سن و سالت بیشتر شخصیت نداشته‌ات را به معرض نمایش نگذاری و اگر الانم بخشی از فحاشی‌های امروزت را گذاشتم بابت اینکه بری پی زندگیت و دور بر من پیدات نشود! … ایشان هر بار در این اپلیکیشن ها تماس می‌گیرد چون برهنه هست و نمیخواهد تصویرش دیده شود کلی زحمت میکشد صورتش را از دوربین موبایلش دور کند، بعد اینها میخواهند کشور اداره کنند، خب پدر جان صوتی تماس بگیر اینقدر اذیت نشی!”

«امید دانا» در ادامه پاسخ به «مسعود صدر» همچون او لب به فحاشی گشود و تصریح کرد: “چند ماهی هست دو موجود عقب افتاده رضاباز هر هفته در یکی از این مهدکودکهای لس آنجلسی که سالهاست اسباب خنده مردم می‌باشند علیه اینجانب هذیان گویی میکنند و من تاکنون پاسخی ندادم! … این دو راس جانور یکی پیرمردیست بددهن به نام «مسعود صدر» و دیگری یک نیمه ایرانی ناراحت که از بیماری روانی هاد رنج می‌برد «خسرو صمدی» می‌باشد که پس از ده سال اجرای برنامه خزعبلاتش را همچنان از رو میخواند. این دو قلاده جانور دیشب رسما بار دیگر ماهیت حقیرشان را نشان دادند و از تروریستهای حزب کومله به شکل رو حوضی دفاع نمودند و کلی به شازدشون ارجاع می دادند!”

با آنکه انحرافات فکری فردی سلطنت‌طلب و نژادپرست مانند «امید شریفی دانا» و سوابق او روشن است، اما افشاگری‌های او درباره وابستگی به اجنبی و مزدوری عناصر اپوزیسیونِ خارج‌نشین و بخصوص «ربع پهلوی»، سبب شده تا فرزند شاه معدوم عوامل خود را به سوی این سلطنت‌طلب منتقد گسیل کند و بیش از پیش معلوم شود که «ربع پهلوی» نیز مانند پدر و پدربزرگش یک دیکتاتور است که تحمل شنیدن سخن مخالف و نقد را ندارد. البته سوابق فردی معلوم‌الحال مانند «امید دانا» هم نشان داد که او اگر بیش از اطرافیان «ربع پهلوی» با اعتقادات مردم ایران دشمنی نداشته باشد، قطعا کمتر نیست و بارها به این واقعیت اعراف کرده است.

اصولاً بی‌ادبی و فحاشی ویژگی است که تقریبا در همه طرفداران رژیم پهلوی، رضاشاه و محمدرضاشاه وجود دارد و گویا ناف سلطنت‌طلبان را با فحاشی و دشنام بریده‌اند و از این طریق تلاش می‌کنند تا دزد چهل ساله خود را کاهش دهند.

انتهای متن/

چند روز «مسعود صدر» از سلطنت‌طلبان و مجری شبکه لس‌آنجلسی «پارس» که خود را از طرفداران «ربع پهلوی» می‌داند، در تماسی تلفنی به «امید دانا» که توسط این سلطنت‌طلب مقیم سوئد منتشر شد، به فحاشی پرداخت و این منتقد «ربع پهلوی» را مزدور و جاسوس وزارت اطلاعات ایران نامید.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme