https://telegram.me/empireoflies

فتواهای جدید آیت‌الله خودخوانده

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: محمد نوری‌زاد انقلابی‌نمای سابق و اپوزسیون امروز، فردی است که با وجود سوابق به ظاهر انقلابی در دهه ۶۰ و ۷۰، توهین‌ها و سخنان شاذ و عجیبی مانند «ادای احترم به شیطان‌پرستان»، همدردی انقلابی‌نمای سابق با «شارلی ابدو»، «تبرئه جنایات منافقین»، «حمایت از فرقه ضاله بهائیت»، «قدردانی از خاندان منحوس پهلوی»، «نفی شهادت حضرت زهرا (س)» و … را در کارنامه سیاه خود دارد.

محمد نوری‌زاد که روزی به عنوان فردی انقلابی و نویسنده روزنامه کیهان معروف بود، در سالهای اخیر از آن طرف بام افتاده و حتی به باورها و ارزش‌های دینی خود نیز پشت کرده است. وی پس از ناکامی‌های متعدد در خودنمایی و کسب هوادار، در روزهای اخیر برای جلب توجه هم‌فکرانش به لودگی روی آورد و چندی‌ست که خود را «آیت‌ا… نوری‌زاد» خطاب می‌کند.

تصویر از صفحه فیسبوک «محمد نوری‌زاد»

تصویر از صفحه فیسبوک «محمد نوری‌زاد»

نوری‌زاد در راستای افشای بیش از پیش تفکر غیردینی خود، مسائل دینی را به استهزاء گرفته و با مطرح کردن سوال و جواب‌های شرعی جعلی، به آنها پاسخ می‌دهد و به‌نقل از خود فتوا صادر می‌کند!

او که با توهین به ارزش‌های اسلامی و مسئولان نظام جمهوری اسلامی نتوانسته عقده‌های خود را خالی کرده و طرفداران خود را مجاب کند، اکنون مراجع تقلید را به باد تمسخر گرفته و می‌خواهد برای اربابان خود دُم تکان دهد.

محمد نوری‌زاد اکنون در بین نیروهای انقلابی و ضدانقلاب مانند «چوب دو سر نجس» است. هنوز بسیاری از ضدانقلاب و اپوزسیون داخل و خارج کشور نسبت به عملکرد وی تردید بسیار دارند و بیشتر آنها او را عامل جمهوری اسلامی‌می‌دانند که با اقدامات خود به دنبال انحراف اپوزسیون به سمت و سویی است که جمهوری اسلامی می‌خواهد. اینگونه اقدامات نوری‌زاد در توهین به ارزش‌های اسلامی و شخصیت‌های دینی به دلیل این انجام می‌شود تا نظر مثبت ضدانقلاب داخل و خارج کشور را به خود جلب کند.

به نظر می رسد همه کسانی که با جمهوری اسلامی به چالش می‌خورند به سمت کفر و الحاد کشیده می‌شوند.

نوری‌زاد گویا دوباره قصد دارد تا خود را به سوژه رسانه‌های ضدانقلاب و اپوزسیون تبدیل کرده و از این راه هوادارانی برای خود جمع کند، در حالی که مانند موارد گذشته نه مردم و نه حتی اپوزسیون داخل کشور به وی توجهی نمی‌کنند و او بار دیگر ناکام می‌ماند.

گفتنی است، وی اخیراً سفری به استان ایلام داشته و با وجود آنکه ادعا می‌کند درآمدی ندارد، معلوم نیست هزینه‌های سفر و زندگی خود را از چه طریقی کسب می‌کند.

وی که این روزها داماد، دختر، عروس و پسرش را به آمریکا فرستاده و زیر بیرق کاخ سفید روزگار سپری می‌کنند، مدعی شده که با فروختن تابلوهای نقاشی خود امرار معاش می‌کند!

او در پاسخ به یکی از افرادی که از او می‌پرسد: “هزینه‌ی سفرهای خود را از کجا بدست می‌آوری؟” می‌گوید “دیگران پول می‌دهند!“. البته نوری‌زاد منظورش از دیگران را مشخص نمی‌کند، چرا که اولین تعریفی که از «دیگران» به ذهن مبادر می‌شود این است که او از طریق سازمان‌های جاسوسی و یا ضدانقلاب تامین می‌شود، اما او مدعی است که در گذشته به خاطر وابستگی معیشتی و جهل و ترس کور بوده است و اکنون اینگونه نیست!

نوری‌زاد که پیش از این کارمند جهاد سازندگی بوده و به قول خودش از همین راه امرار معاش می‌کرده با دریافت پول‌های هنگفتی از سازمان‌ها و موسسات دولتی اقدام به ساخت آثار تلویزیونی و سینمایی دست چندمی نظیر “انتظار” و “چهل سرباز” کرده است.

به عنوان نمونه سریال چهل سرباز به گونه‌ای مبتذل و ضعیف ساخته شده بود که در زمان پخش با وجود هزینه‌های گزاف ۴ میلیاردی به سرعت با تمسخر مخاطبان و البته رسانه‌های ضدانقلاب مواجه شد.

زندگی در یک آپارتمان مجلل ۲۲۰ متری در منطقه فرمانیه تهران، تملک یک مجتمع مسکونی مجلل ۴ طبقه در منطقه قیطریه تهران که به نام همسر نامبرده است و همچنین یک باغ ۲۴۰۰ متری واقع در فرمانیه تنها بخشی از دارایی‌های نوری‌زاد است که به نظر نمی‌رسد با حقوق جهاد سازندگی به دست آمده باشد!

قطعا نوری‌زاد متوجه این موضوع هست که با حقوق جهاد سازندگی نمی‌توان هزینه‌های رفت و آمد خانوادگی به آمریکا را تامین کرد! به نظر هم نمی‌رسد که بتوان با فروش چند تابلو فرش، هزینه‌های اقامت دختر و داماد و پسر را در آمریکا تامین نمود.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme