https://telegram.me/empireoflies

فتنه گری BBC در تحریک تروریستها برای حمله به کردستان ایران

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در چند روز اخیر یکی از نمایندگان اقلیم کردستان عراق به ایران سفر نموده و دیدار هایی را با مقامات ایرانی داشته که مورد توجه رسانه های غربی به ویژه رسانه های فارسی زبان قرار گرفته است.

ناظم دباغ نماینده اقلیم کردستان در ایران در مصاحبه ای در واکنش به ادعای سران حزب دموکرات که گفته بودند از داخل ایران به منطقه اقلیم عقب‌نشینی نمی کنند و به عملیات‌هایشان ادامه می دهند، گفته اینها حرف است اما در عمل این تروریست ها عقب‌نشینی کردند و قبلاً اگر در یک ماه چندین بار می شنیدیم تحرکاتی داشتند اما از آن زمان تاحالا شاید یک یا دو مورد درگیری جزئی به وجود آمده که آن هم تصادفی بوده است.

به همین مناسبت بی بی سی فارسی که دست بالایی در فتنه گری دارد بلافاصله به سراغ یکی از نمایندگان حزب منحله دموکرات کردستان رفته تا از زبان وی این موضوع را منتفی جلوه دهد.

معاون دبیرکل حزب دموکرات کردستان در مصاحبه خود با بی بی سی در پاسخ به سوالی مبنی بر این که صحبت های نماینده اقلیم در ایران را تا چه حد تائید می کنید می گوید وقتی نمایندگانی از اقلیم به ایران رفتند و برای ما پیغامی مبنی بر توقف فعالیت هایمان آوردند ما به آنها گفتیم که این توافقات بین دو طرف بوده و ما نمی توانیم بر اساس توافق اقلیم با ایران عمل کنیم.

این عضو حزب تروریستی دموکرات کردستان در ادامه می گوید که اقدامات این حزب در خاک ایران است و پیشمرگه های آنها در داخل شهر های کردستان ایران در حال فعالیت هستند بنابراین اقلیم کردستان نمی تواند برای اقداماتی که خارج از منطقه کردستان عراق انجام می شود برای آنها تکلیفی را معین کند.

وی در خصوص این که پیشنهاد شده تا این حزب منحله با جمهوری اسلامی مذاکراتی را داشته باشد می گوید ما خواهان آزادی زنان و حقوق شان در کردستان هستیم و هم چنین خواهان برخی از حقوق اجتماعی در راستای حقوق بشر به قومیت ها هستیم ولی از آنجایی که جمهوری اسلامی قائل به دادن این حقوق به ما نیست بنابر این حق خود می دانیم که با آن مبارزه مسلحانه کنیم.

لازم به ذکر است از چند ماه پیش که مصطفی هجری رهبر حزب منحله دموکرات کردستان ایران اعلام نمود که جنگ مسلحانه خود را بر علیه ایران بعد از بیست سال دوباره شروع خواهد کرد وی بار ها در تلویزیون های فارسی زبان حاضر شده و در روزنامه های وابسته به  غرب مصاحبه نموده و درخواست های پیاپی از آمریکا و اسرائیل و عربستان سعودی داشته تا در راه مبارزه با ایران به آنها کمک کنند و همچنین اعلام نمود که به طرف هر کشوری که برای مقابله با ایران ما را یاری کند دست دوستی دراز می کنیم!

هم چنین بر خلاف ادعای حمایت از حقوق  زنان توسط رهبران این حزب  اخیرا در شبکه‌های اجتماعی تصاویری مربوط به عناصر گروهک تروریستی و تجزیه‌طلب «حزب دموکرات کردستان» منتشر شده که در آن فرماندهان  این گروهک به زنان عضو این تشکیلات با الفاظ رکیک و جنسی توهین می‌کنند و آنان را مورد تمسخر و تحقیر قرار می‌دهند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme