https://telegram.me/empireoflies

فتنه‌گری که علاقه بسیاری به زنان دارد !! + عکس

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، با بررسی صفحه‌ی فیسبوک افراد می‌توان اطلاعات بسیاری مانند دوستان، علایق، سلایق، فعالیت های روزانه و بسیاری از اطلاعات دیگر افراد را بدست آورد و با روحیات آنها آشنا شد. این موضوع در رابطه با سیاستمداران می تواند جالبتر نیز باشد.

بسیاری از این افراد برای ارتباط با مخاطبان عام خود صفحاتی (Pages) در فیسبوک می‌سازند و به بیان نظرات خود می‌پردازند. اما  معمولا صفحاتی هم به صورت شخصی دارند که با افرادی خاص مانند اقوام و دوستان نزدیک خود در ارتباط هستند.

“س.م.ع.الف” یکی از چهره‌های اصلاح‌طلب و رئیس دفتر رئیس جمهور دوره اصلاحات است که در فضای مجازی و خاصه فیسبوک فعالیت بسیاری دارد. گفتنی است این فرد در جریان حوادث پس از انتخابات سال ۸۸ به جرم دعوت طرفداران میرحسین موسوی نامزد شکست‌خورده انتخابات برای شرکت در تجمعات غیرقانونی، آشوب و دلایل دیگر بازداشت شده بود.

از نکات جالب موجود در صفحه شخصی فرد مذکور تعداد زیاد زنانی با پوشش و حجاب نامناسب است که در لیست دوستان شخصی او هستند. در حالی که بیشتر ایرانیان حاضر در فیسبوک مَرد هستند، اما از تعداد حدود ۳۳۷۱ دوست این فرد در صفحه فیسبوک شخصیش، ۲۶۴۰ نفر یعنی بیش از ۷۸ درصد زن هستند!

همچنین “س.م.ع.الف” در صفحه فیسبوک خود با برخی از فعالان رسانه‌های ضدانقلاب و رسانه‌های بیگانه مانند بی‌بی‌سی، رادیو فردا، صدای آمریکا و … مانند احمد باطبی (ضدانقلاب فعال در حوادث ۱۸ خرداد ۷۸)، نیوشا بقراطی (سردبیر رادیو فردا)، پونه قدوسی (خبرنگار بی‌بی‌سی)، رویا کریمی مجد (خبرنگار فمینیست رادیو فردا) و … دوست است.

 “س.م.ع.الف” از ملت ایران که به هیچ شرم نمی‌کند و آزادانه و آشکارا با دشمنان قسم خورده این ملت ارتباط دوستی دارد اما ای کاش اندکی حرمت لباسی را که بر تن دارد نگاه می داشت و با این افراد ضد دین پیوند دوستی برقرا نمی نمود و اینگونه با رفاقت با زنان بی حجاب و فاسد حرمت لباس و کسوت روحانیت را خدشه دار نمی‌نمود.

به نظر می‌رسد مسئولان، فعالان و چهره‌های سیاسی و اجتماعی که در جامعه شهره و به ویژه ملبس به لباس روحانیت نیز هستند، باید به میزان و نوع روابط خود در فضای مجازی توجه بیشتری داشته باشند.

از پلیس فضای سایبر نیز انتظار می‌رود با دادن آموزش هایی به سیاسیون آنها را با فرهنگ حضور در فضای سایبری آشنا نماید تا اینگونه آبروی روحانیت و جمهوری اسلامی را ملعبه هوس بازی ها و دوستی های خود با دشمنان قسم خورده این نظام نکنند.

محمدعلی-ابطحی-2

در ذیل تصویری از برخی دوستان فیسبوکی “س.م.ع.الف” آمده که قابل تآمل است:

دوستان-ابطحی

برخی از دوستان “س.م.ع.الف” در صفحه فیسبوک او. بیشتر دوستان فرد مذکور از بین زنانی با پوشش و حجاب نامناسب هستند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme