https://telegram.me/empireoflies

فاطمه حقیقت‌جو کشف حجاب کرد!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: فاطمه حقیقت جو از رهبران جنبش سبز که سال ها در ایران نماینده مجلس از طیف اصلاح طلب بوده اخیرا در یادداشتی تلگرامی به همراه عکسی که موهای خود را برهنه کرده، با بیان این نظر که «حق انتخاب پوشش حق مسلم زنان است»، برخورد با «زنان ناباور به پوشش اسلامی» را محکوم به شکست خوانده و نوشته است: «نافرمانی مدنی و مسالمت آمیز زنان علیه حجاب اجباری بیش از پیش ضرورت تجدید نظر در قانون مجازات پوشش اجباری را نشان می‌دهد».

وی در ادامه این حرکت عجیب گفته :” حق انتخاب پوشش حق مسلم زنان است. تحقیر٬ شلاق و زندان زنان ناباور به پوشش اسلامی محکوم به شکست است و نافرمانی مدنی و مسالمت آمیز زنان علیه حجاب اجباری بیش از پیش ضرورت تجدید نظر در قانون مجازات پوشش اجباری را نشان می دهد.”


وی در ادامه یادداشت تلگرامی خود که بر علیه حجاب اسلامی نوشته می گوید:” من٬ فاطمه حقیقت جو٬ اعلام می کنم در حمایت از حق انتخاب زنان و در محکومیت هر گونه خشونت و زندان علیه زنانی که مخالف حجاب اجباری هستند که با نا فرمانی مدنی و تحمل هزینه های سنگین درصدد رساندن صدای خود به مردم و مسوولان کشور هستند٬ روسری از سر خود بر می دارم. من مسلمانم و از سال ۱۳۸۴ که به آمریکا مهاجرت کرده ام به انتخاب شخصی خودم با روسری در محل کارم، میهمانی ها و گردهمایی ها حاضر شده ام٬ اما همواره مخالف اجبار حجاب می باشم. حق انتخاب پوشش٬ حق مسلم زنان است- خواه حجاب ضروری دین باشد٬ خواه نباشد. حتی اگر فرد مسلمان به این جمع بندی برسد که حجاب ضروری دین است٬ حق تحمیل باور خود را بر کسانی که با او هم نظر نیستند٬ ندارد.”

لازم به یاد آوریست فاطمه حقیقت جو پس از فرار از ایران به تبیین مواضع گوناگون علیه ایران پرداخت و بار‌ها نسخه حکومت غیر دینی در ایران را پیچید، و به دلیل خیانت مجبور در زندگی زناشویی به متارکه و جدایی از همسرش – محمد تهوری – شد.

فاطمه حقیقت جو اولین نماینده مجلس ششم بود، که به بهانه ادامه تحصیلات از کشور خارج شد و ماهیت وابسته خود را به غرب و تفکرات سکولار آن در اجرای برنامه‌های ضد ایرانی آمریکا و انگلیس نشان داد. وی پس از فرار به خارج ابتدا چادر را کنار گذاشت و به توصیه دوستان آمریکایی‌اش با کت و دامن در انظار عمومی ظاهر می شد.

این فراری ضد انقلاب در مصاحبه‌ای با صدای آمریکا به تشریح نظرات سکولار خود درباره حجاب پرداخت و حجاب را با عفت بی‌ارتباط دانست!

 محمد تهوری خبرنگار روزنامه ایران که یکی از حلقه‌های وصل به گروهک تروریستی منافقین بود به دستور سرکردگان گروهک در زمان مجلس ششم با فاطمه حقیقت‌جو (نماینده وقت مجلس) روابط عاطفی برقرار کرده و سپس با دستور تشکیلات با وی ازدواج کرد.

حقیقت‌جو که زمینه‌های رفتارهای رادیکال را در خود داشت پس از ازدواج تشکیلاتی با تهوری پتانسیل خود در این زمینه را به خدمت رهنمودهای گروهک تروریستی منافقین در ‌آورد پس از مدتی که از ایران خارج شده بود و خیانتهایی هم به همسرش داشت تهوری خواستار طلاق از وی شد.

همچنین چندی پیش حقیقت جو در برنامه تابو رادیو فردا در تائید ازدواج سفید یعنی هم باشی دو نفر در کنار هم بدون عقد رسمی و شرعی که هم اکنون در غرب هم مورد انتقاد پژوهشگران واقع شده است گفت:”من باید عرض کنم که ازدواج کردم، دوازده سیزده سال با همسرم زندگی کردم، ازش جدا شدم و الان بدون اینکه رسماً با کسی ازدواج کرده باشم با یک آقایی دارم زندگی می‌کنم و با وی رابطه دارم و بیشتر می‌خواهم ببینم که ما به درد هم می‌خوریم یا نمی‌خوریم. اتفاقاً وقتی آدم وارد می‌شود لزوماً بُعد فیزیکی مسئله نیست، بُعد عاطفی، و حمایتی که از همدیگر دارند را نگاه می‌کند و من فکر می‌کنم که در واقع می‌شود این دو را کنار هم قرار داد، به عنوان شخصی که این تجربه را کرده‌ام.”

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme