https://telegram.me/empireoflies

«فاضلاب‌ها به یک جا ختم می‌شوند»

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغهر روز شاهد چندین مورد درگیری و اختلاف بین عناصر اپوزیسیون و مخالفان جمهوری‌اسلامی هستند و گویا اگر هر روز به دعوا با یکدیگر نپردازند، روزشان شب نمی‌شود.

شبکه‌های اجتماعی هم فضا را محیا کرده یا عناصر اپوزیسیون که در غربت روزگار می‌گذرانند، وقت خود را با حمله و فحاشی و افشاگری علیه یکدیگر پر کنند و از این طریق سعی کنند تا رقبای سیاسی و اقتصادی خود را کنار بزنند و خودشان را به‌عنوان مخالف اصلی جمهوری‌اسلامی معرفی کنند، تا بتوانند پول‌های بیشتری از سرویس‌های امنیتی کشورهای غربی بگیرد.

«امید دانا» یکی از عناصر اپوزیسیون و پادشاهی‌خواه است که هنوز در سودای حکومت هخامنشیان و ساسانیان روزگار می‌گذراند و سعی دارد تا به قول خودش عناصر اپوزیسیون تقلبی و ساختگی را الک کند.

حال این عنصر اپوزیسیون مقیم سوئد که بسیار دوست دارد به روش‌های مختلف «ربع پهلوی» را تخریب کند، با انتشار تصویری از «مهدی آقازمانی» و «داریوش اقبالی» نوشت: “فاضلاب‌ها به یک جا ختم می‌شوند …”

«مهدی آقازمانی» یکی از اطرافیان «ربع پهلوی» و مجری تلویزیون «افق ایران» وابسته به ربع است که چند روز پیش در حاشیه کنسرت «داریوش اقبالی» در آمریکا با او عکس یادگری گرفت.

جالب آنجاست که داریوش در قبل از انقلاب از منتقدان رژیم پهلوی بود و حتی به همین دلیل و استعمال مواد مخدر مدتی به زندان رفت، اما اکنون نوچه‌های فردی عکس‌یادگاری می‌گیرد که پدرش او را به زندان انداخته بود. در اینجا می‌تواند جمله‌ای «امید دانا» در وصف اینگونه افراد گفته را درست دانست که نهایتاً همه فاضلاب‌ها به یک جا ختم میشوند …

انتهای پیام/

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:  هر روز شاهد چندین مورد درگیری و اختلاف بین عناصر اپوزیسیون و مخالفان جمهوری‌اسلامی هستند و گویا اگر هر روز به دعوا با یکدیگر نپردازند، روزشان شب نمی‌شود. شبکه‌های اجتماعی هم فضا را محیا کرده یا عناصر اپوزیسیون که در غربت روزگار می‌گذرانند، وقت خود را …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.8 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme