https://telegram.me/empireoflies

فاحشگی سیاسی؛ از بهائیان تا سلطنت‌طلبان

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «محمد نوری‌زاد» انقلابی‌نمای و اپوزیسیون امروز که توهین‌ها و سخنان شاذ و عجیبی مانند «ادای احترام به شیطان‌پرستان»، «تبرئه جنایات منافقین»، «تشکر از خاندان منحوس پهلوی»، «نفی شهادت حضرت زهرا (س)» و … را در پرونده خود دارد، و در ادبیات اپوزیسیون به فاحشه‌سیاسی معروف است، اخیراً در ادامه اقدامات ضد اسلامی خود تهدید نموده که جلوی یک مدرسه ابتدایی در استان البرز قصد برپایی تحصن را دارد.

وی که ید طولایی در تحصن کردن در مکان‌های مختلف از زندان اوین تا کارخانه دنا را به بهانه‌های واهی دارد، این‌بار با ادعای اخراج یک دانش‌آموز بهایی از یک مدرسه غیرانتفاعی، قصد تحصن در مقابل این مدرسه را دارد.

نوری‌زاد-العربیه

این عنصر خودفروخته برای مال‌اندوزی و گذران زندگی هر سوراخی را که مفید باشد رد نمی‌کند. در روزهای اخیر یک رسانه معاند عبری-عربی مقاله‌ای از وی را در ستون یادداشت‌های خود درج نمود که سراسر توهین به ارکان نظام بود. این سایت فارسی‌زبان که توسط شاهزادگان سعودی اداره می‌شود، در سال‌های اخیر به‌واسطه پیوند سران سعودی با گروهک منافقین، رسانه‌ای برای انتشار اخبار این گروهک شده است. البته باید یادآوری نمود که مخالفان نظام جمهوری اسلامی همواره نظر منفی در خصوص اقدامات نوری‌زاد داشته‌اند و یکی از عمدترین انتقادات این افراد این است که وی از دولت‌های معاند به‌واسطه وطن‌فروشی‌های خود انعام می‌گیرد.

البته وی برای وطن‌فروشی هیچ گروهی را از قلم نمی‌اندازد و ذائقه وی با طیف‌های مختلف از سلطنت‌طلبان گرفته تا مارکسیست‌ها و بهائیان هم سو است. وی که ادعا می‌کند با کشیدن تابلوهای نقاشی و فروش آن‌ها زندگی می‌گذراند و هیچ منبع درآمد دیگری ندارد، در یکی از بهترین مناطق تهران خانه‌ای ویلایی دارد.

انتهای پیام/

«محمد نوری‌زاد» انقلابی‌نمای و اپوزیسیون امروز که توهین‌ها و سخنان شاذ و عجیبی مانند «ادای احترام به شیطان‌پرستان»، «تبرئه جنایات منافقین»، «تشکر از خاندان منحوس پهلوی»، «نفی شهادت حضرت زهرا (س)» و … را در پرونده خود دارد، و در ادبیات اپوزیسیون به فاحشه‌سیاسی معروف است، اخیراً در ادامه اقدامات ضد اسلامی خود تهدید نموده که جلوی یک مدرسه ابتدایی در استان البرز قصد برپایی تحصن را دارد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.75 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. “این عنصر خودفروخته برای مال‌اندوزی و گذران زندگی هر سوراخی را که مفید باشد رد نمی‌کند.” این جمله بی سند و مدرک هست و ممکنه تهمت محسوب بشه…

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme