https://telegram.me/empireoflies
رادیو فردا بی توجه به مطالبات ۸۵ میلیون جمعیت، همه دغدغه های ایرانیان را در برهنه کردن آنان مانند غارنشینان دنبال می کند.

فاحشه‌هایی که رادیو فردا آنها را با نام کمپین به زندان میفرستد

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدر حالیکه مشکلات اقتصادی اولویت اول ایرانیهاست به جای پیگیری اوضاع برجام و برنداشتن تحریم ها توسط ارباب رادیو فردا، متاسفانه شاهد آن هستیم که اولویت اول و آخر زن ایرانی در رادیو فردا فاحشه گری شده است!

رادیو فردا مدتی است چند دخترک بیشعور را بر سر سکویی میفرستد تا به خیال خام خویش با بر سر چوب کردن روسریشان پایه های حکومت ایران را بلرزانند.

جمهوری اسلامی ای که پوزه آمریکا را با سرکوب داعشش به خاک مالاند حال عاجز از آن خواهد بود که چند دخترک فراری و بدکاره را سرجای خود بنشاند؟

اینکه این دخترکان جویای شوهر و یا دچار عقده دیده شدن چه می کنند مهم نیست اما مهم آن است که بلافاصله پس از پایین آمدن آنها را بازداشت میکنند. رادیو فردا نوشت:

“یک زن جوان دیگر پس از برداشتن روسری در اعتراض به حجاب اجباری در خیابان انقلاب تهران بازداشت شد.
روز پنجشنبه تصاویری از اعتراض یک زن جوان، که اعظم جَنگرَوی معرفی شده، در اعتراض به حجاب اجباری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد. در این تصاویر خانم جَنگرَوی بالای پست برق در تقاطع خیابان انقلاب و وصال شیرازی ایستاده، روسری خود را از سر برداشته و بر دست گرفته است.

چنان که از تصاویر منتشرشده در فضای مجازی برمی‌آید این زن جوان، دقایقی پس از اعتراض و برداشتن روسری خود بدست ماموران نیروی انتظامی از پست برق پایین کشیده شده و بالاجبار در خودروی پلیس نشانده می‌شود. گفته می‌شود خانم جَنگرَوی بازداشت شده است.”

رادیو فردا دخترکانی بیشعور را که فاقد سوابق کیفری و جزایی هستند را به زندانها می فرستد.
آنگاه این افراد ممکن است دچار شوک شده و یا دست به اقداماتی عجیب بزنند از جمله خودکشی.
و سپس رادیو فردا برای آن ده ها روز شیون و زاری کند.

رادیو فردا اینگونه دخترکان احمق را سوار شده و برای نان شبش بازاریابی میکند.

انتهای پیام/رادیو دیروز

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

رادیو فردا بی توجه به مطالبات ۸۵ میلیون جمعیت، همه دغدغه های ایرانیان را در برهنه کردن آنان مانند غارنشینان دنبال می کند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 1.3 ( 3 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme