https://telegram.me/empireoflies

غیبت مصلحتی علینژاد!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چند روز پیش نشستی با حضور وزیر امور خارجه آمریکا و جمعی از آمریکایی‌های ایرانی‌تبار و مخالف حکومت ایران برگزار شد که حواشی زیادی داشت و وطن‌فروشی عناصر اپوزیسیون مورد توجه همگان قرار گرفت.

در این نشست که البته بیشتر شبیه به سخنرانی وزیر امور خارجه آمریکا بود و وقتی به حضار برای اظهار نظر داده نشد و در پایان با صرف غذا افراد شرکت‌کننده بیش از پیش نمک‌گیر دولت آمریکا شدند، برخی از عناصر اپوزیسیون مانند «معصی علینژاد» نیز حضور نداشتند، با آنکه دعوت شده بودند.

اما پس از برگزاری نشست مذکور، علینژاد با حضور در شبکه «صدای آمریکا» درباره دلایل عدم حضور خود در این نشست، ادعا کرد: “کمپین من «چهارشنبه‌های سفید» مستقل است و نمی‌خواستم دست جمهوری‌اسلامی بهانه بوهم و برای همین در این مراسم شرکت نکردم ، با آنکه دعوت‌نامه داشتم و می‌توانستم بروم …”

«معصی علینژاد» در سخنانش با سکوتش تلویحاً از سخنان ضدایرانی پمپئو و حمایت او از تحریم صادرات نفت ایران پشتیبانی کرد و در تمجید از سخنان وزیر امور خارجه آمریکا و دخالتش در امور داخلی کشورمان گفت: “وزیر امور خارجه آمریکا حامی و طرفدار زنان ایرانی است، اما حکومت عقب‌افتاده و واپسگرای جمهوری‌اسلامی چهل سال است که حق زنان ایرانی را می‌خورد …”

همان‌طور که از سخنان علینژاد قابل فهم است، عدم حضور او در نشست ضدایرانیِ مذکور، به سبب مخالفت با محتوای آن و سخنان وزیر امور خارجه آمریکا نبوده، بلکه غیبتی مصلحتی بوده است. اصلا هم بعید نیست که این عدم حضور به‌طور هماهنگ شده انجام شده و او مانند بسیاری دیگر از سران اپوزیسیون مانند «ربع پهلوی» با غیبت خود سعی نموده ژست مستقل بودن و آزادگی بگیرد. این در حالی است که هنوز چند ماه از افشای ماجرای دریافت پول توسط او از مقامات آمریکا برای برنامه‌سازی و فعالیت علیه جمهوری‌اسلامی و فرهنگ اسلامی نگذشته است.

به‌راستی چطور کسی که کارمند شبکه «صدای آمریکا» یعنی ارگان رسانه‌ای دولت آمریکا و حقوق‌بگیر آنان است و افکار و ارزش‌های آنها را تبلیغ و ترویج می‌دهند می‌تواند مستقل از ان ساختار باشد؟ آیا برای «معصی علینژاد» حقوق زنان ایرانی مهم است یا دلارهای دولت آمریکا؟

انتهای متن/

چند روز پیش نشستی با حضور وزیر امور خارجه آمریکا و جمعی از آمریکایی‌های ایرانی‌تبار و مخالف حکومت ایران برگزار شد که حواشی زیادی داشت و وطن‌فروشی عناصر اپوزیسیون مورد توجه همگان قرار گرفت.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme