https://telegram.me/empireoflies

غرش حاج قاسم در انتقام خون شهید حججی لرزه بر اندام ضد انقلاب انداخت

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغشهید حججی پس از شهادتش نیز مانند حیات پربرکتش مایه خیر و بیداری برخی خوابزده گان گردید.

برخی غربگدایان که مانند سگ گرسنه ای چشمشان بر دستان آمریکای جنایتکار دوخته شده و منتظرند تا برایشان تکه استخوانی پرتاب کند اما پس از این همه سال تسلیم وسازش آنچه نصیب این قماش شده است، فقط گرفتن جان حججی هاست و جوانان پاک و کم نظیر این مرز و بوم.
و رکود.
و تحریم های بیسابقه، فلج کننده و ناجوانمردانه.

و متهم شدن به نقض برجام، اگرچه این خود آمریکاست که نقض میکند همه قوانین برجام و انسانیت را.
داعش در سکوت بلندگوهای داخلی آمریکا پس از حمله مستقیم آمریکا به حشدالشعبی و مبارزین همسو، توانست با فریب و نیرنگ جمعی از جوانان پاک وطنمان را از ما بگیرد و همزمان فوتبالیست ها و برخی هنرپیشه نماهای غربگدا، مشغول به دفاع از منافع آمریکا و اسرائیل در ایرانند. آنها میکوشند با دفاع از بردگی دو فوتبالیست و بازیشان با رژیم اسرائیل، راه را بر شرکت در مسابقه فوتبال با تیم داعش هم هموار کنند. ۴ درصدی های مفتخوری که از لگد زدن به یک توپ که هیچ خاصیتی هم برای هیچ کس ممکن است نداشته باشد به نام و نانی رسیده اند حال لگد به اعتقادات مردم کشورشان میزنند چون آنها را جز لگد زدن چیز دیگری نیاموخته اند.
پس از ترقه بازی داعش در تهران، سپاه هیچ تهدیدی به انتقام ننمود و جواب آنان را با موشک داد. امروز اما مالک اشتر علی، حاج قاسم عزیز طی نامه ای اعلام نموده است که انتقام خون شهید عزیز و همرزمانش را خواهد گرفت.رادیو فردا در این زمینه می نویسد:

“آقای سلیمانی «سوگند» خورد که «از تعقیب این شجره ملعونه و نابودی این غده خطرناک برآمده در پیکر جهان اسلام تا آخرین نفرشان از پای نخواهیم نشست».
محمد پاکپور، فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران، نیز تأکید کرد که نیروهای این نهاد «انتقام» قتل این نیروی سپاه پاسداران را خواهند گرفت و گروه داعش را «به‌سزای اعمال ننگین خود خواهند رساند».
وزیر کشور و و برخی از دیگر مقامات جمهوری اسلامی نیز دربارهٔ کشته شدن محسن حججی پیام‌های تسلیت و اطلاعیه‌هایی را صادر کرده‌اند.”

آمریکایی که همیشه عربده می کشد و کمتر به تهدیدهایش عمل می کند خوب می داند که حاج قاسم و همفکرانش اهل عملند نه عربده کشی و حال که اعلام نموده اند انتقام میگیرند، انتقام سخت در پیش روست.
لذا سرآسیمه همه مخاطبین رادیو فردا به سمت مطالعه جزئیات و چند و چون خبر پرداخته اند، تا آنجا که این خبر به سرعت به پربازدیدترین خبر رادیوی فارسی زبان سازمان جاسوسی سیا یعنی رادیو فردا تبدیل گردیده است.
رادیو فردا و مخاطبینش باید منتظر باشند تا ببینند چگونه ایران اسلامی و سپاه پاسدارن از داعش حرامی و مدافعان رسانه ای اش انتقام خواهد گرفت… وسیعلم الذین ظلموا أی منقلب ینقلبون.

انتهای پیام/رادیو دیروز

قتل شهید والامقام، محسن حججی رادیو فردا را در شوک فروبرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 3.8 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme