https://telegram.me/empireoflies

غارت اموال بلوکه شده ملت ایران به نفع ضدانقلاب

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: مهرانگیز کار یکی از عناصر ضد انقلاب و همسر سیامک پورزند، روزنامه‌نگار و نویسنده که هشت سال پیش در ایران خودکشی کرده است اخیرا شکایتی را در دادگاههای آمریکا بر علیه دولت جمهوری اسلامی ارائه داده است.

شکایت مهرانگیز کار علیه حکومت جمهوری اسلامی،سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مطرح شده است و وکلای کار، “شکنجه، گروگان‌گیری، و خودکشی ” سیامک پورزند را دلیل اصلی شکایت خود خوانده‌اند.

مهر انگیزکار در بیانیه‌ای گفته است “به عنوان یک شهروند آمریکایی از دولت جمهوری اسلامی ایران و عوامل شکنجه، گروگان گیری،و در نهایت خودکشی” همسرش شکایت کرده است.

سیامک پورزند، نویسنده سالطنت طلب در هنگام مرگ ۸۰ سال داشت و در سالهای آخر عمرش در تهران در منزل مسکونی اش تنها زندگی میکرد.

یکی از تحلیلگران ساکن کانادا در مطلبی در فیس بوکش به سوء استفاده همسر پورزند از خصومت دولت آمریکا با ایران انتقاد کرده و نوشته:” شما که سالها پیش از مرحوم سیامک پور زند جدا شده بودید حالا پس از سالها بوی پول شنیده اید که علیه جمهوری اسلامی اقامه دعوی مالی در آمریکا کرده اید؟”
وی در ادامه نوشته:” آن زمان که سیامک پور زند نیاز به شما و دخترتان در تهران در سالهای پس از ازادی از زندان داشت ، شما در غرب مشغول عیش و نوش خود بودید. چرا حالا فکر ایشان افتاده اید . ؟ خط از کجا آمده است؟ سیامک پور زند در دهه ۷۰ بشدت فعال سیاسی شده بود و بنوعی سخنگوی سلطنت طلبها در ایران بود که با رسانه هایی مانند بی بی سی گفت و گو می کرد . وی دستگیر و زندانی شد . بعداز چند سال آزاد شد وسال ۹۰ در خانه اش از شدت افسردگی اقدام به خود کشی کرد .
اگر خانم کار واقعا به احقاق حق باور دارد، سالها هست که در آمریکا زندگی می کند چه شده اینک شکایت کرده است؟؟؟ باید پاسخگو باشد چه چیزی در آمریکا تغییر کرده است که مهر انگیز کار را وسوسه کرده است؟خانم کار بوی پول های توقیف شده مردم ایران را شنیده است؟”

لازم به یادآوریست که چندی پیش فرزندان عباس امیر انتظام در اقدامی نمایشی در آمریکا به دلیل زندانی بودن پدرشان در ایران شکایتی را به دادگاه فدرال آمریکا ارائه دادند تا بتوانند از پول های بلوکه شده ایران در آمریکا غرامت بگیرند جالب این که وکیل پرونده فرزندان امیر انتظام و مهانگیز کار فردی به نام هریسچی است که در آمریکا دفتر وکالت دارد و همکاری های گسترده ای هم با سلطنت طلبان دارد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme