https://telegram.me/empireoflies

عکس یادگاری دردسرساز «ربع پهلوی» !

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: این روزهای «رضا (ربع) پهلوی» به دلیل عملکرد منفعلانه و ضعیفش در مدیریت جریان اپوزیسیون جمهوری اسلامی، بخصوص در رهبری «شورای ملی ایران»، در گوشه رینگ قرار گرفته و حتی از سوی دوستان و حامیان سابقش نیز مورد انتقاد قرار می‌گیرد.

«ربع پهلوی» که این روزها عملکردش غضب مریدان سابقش را در پی داشته و بسیاری از سلطنت‌طلبان از او ناامید شده و به‌دنبال رهبری جدید برای اپوزیسیون هستند، در ماه‌های اخیر کوشیده تا بر روی گروه‌های دیگر مخالف جمهوری‌اسلامی سرمایه‌گذاری کند. لذا، این شاهزاده ورشکسته، در چند ماه اخیر با حضور در نشست‌های برخی گروه‌های دیگر مخالف جمهوری‌اسلامی در کشورهای اروپایی و آمریکایی حتی گروه‌های چپ‌گرا و تجزیه‌طلب، به‌دنبال پیدا کردن حامیان و نیروهای جدید برای ادامه حیات سیاسی خود است.

شاهزاده ناکام پهلوی حتی در این راه با برخی رسانه‌های سعودی نیز مصاحبه کردن و برای جلب نظر رژیم آل‌سعود و دیگر سران عربی، از تمامیت ارضی ایران چشم‌پوشی کرده است! به‌طوری که در مصاحبه با روزنامه سعودی «الوطن» در پاسخ به سوالی که در آن جزایر سه‌گانه تنب بزرگ، تنب کوچک و ابوموسی را جزئی از خاک امارات دانسته بود، سکوتی منفعت‌طلبانه داشت. حمایت او از گروه‌های تجزیه‌طلب و حمایت از دادن خودمختاری به مناطق مرزی ایران هم دلیل دیگری بود که به‌ویژه سلطنت‌طلبان «ربع پهلوی» را آماج حملات بسیاری قرار دهند.

اما اکنون «ربع پهلوی» برای جلب توجه و یارگیری از بین حامیان دیگر گروه‌های سیاسی و جریانات فکری دست به اقدامات پوپولیستی و عوام‌فریبانهِ جدیدی زده است. به‌طوری که در یکی از آخرین اقداماتش در شرایط و وضعیتی که مورد انتقاد زیادی قرار گرفته، با «گوگوش» خواننده لس‌آنجلسی و معشوقه پدرش عکس یادگاری گرفته و آن را در فضای مجازی منتشر نموده تا خود را فردی مردمی و عادی نشان دهد!

عکس یادگاری «ربع پهلوی» در کنار «گوگوش» (فائقه آتشین) و «یاسمین اعتمادی» همسرش

اما برعکس این اقدام «ربع پهلوی» جواب منفی داشته و بسیاری از سلطنت طلبان به این اقدام واکنش منفی نشان دادند و برخی از این واکنشها در ذیل آمده است:

 • واقعا جای تاسف دارد. یقه باز این جور طرز نشستن و لباس پوشیدن برازنده نوه رضا شاه کبیر نیست. افسوس …
 • بنظر میاد که ایشان دوست دارن که به عنوان یک شهروند معمولی باشند در هر صورت گوگوش انگار زیاد مشتاق نبوده و در رودرواسی قرار گرفته. امیدوارم که شعر اقای من رو هم یک دهن اجرا کرده باشندبرای یادی از گذشته …
 • بجای اینکه گوگوش با شاهزاده عکس بنداره شاهزاده داره با گوگوش عکس میندازه!!
 • به نظرم واژه شاهزاده و پهلوی خیلی وقت است که دیگر شایسته ایشان نیست.
 • شما تصور کنید شاهنشاه این مدلی مینشست …
 • یقه باز! طرز نشستن! اون لبخند مضحک! اون قلب سیاه! افسوس برای خودم میخورم که روزی کورکورانه دوستش داشتم
 • به نظر بنده ذره‌ای از نژاد آریایی در وجود این شازده نیست.
 • رضا پهلوی چرا پسر نداره؟ عرضه نداره پسر درست کنه؟ برود یه زن دیگه بگیره، بی‌عرضه
 • همه مست و پاتیلن!!
 • متاسفم از آنچه دارد بر سر نهاده پادشاهی میاید
 • متاسفانه شاهزاده و نه همسرش در شأن خاندان سلطنتی لباس نمیپوشند …

با وجود این انتقادات «ربع پهلوی» دست از اینگونه اقدامات سخیف بر نداشت و با انتشار تصویری دیگر از عکس سلفی با چند هوادار و صندلیها، سعی نمود خود را شخصیتی مردمی نشان دهد!

اما باز هم انتشار اینگونه عکسها بر محبوبیت «ربع پهلوی» نیافزود، بلکه انتقادات از وی بیشتر و بیشتر شد.

اینگونه رفتارهای در حالی از «ربع پهلوی» سر میزند و که عوام‌فریبی در بین شاهان پهلوی سابقه‌ای به قدمت این خاندان دارد. به‌طوری که «رضا شاه» در ابتدای دوران حکومتش برای فریب مردم و مراجع دینی در مراسم‌های مذهبی و عزاداری شرکت می‌کرد و «محمدرضا پهلوی» هم با پوشش گسترده رسانه‌ها برخلاف اعتقاداتش به زیارت حرم امام رضا(ع) می‌رفت و عکس یادگاری میگرفت تا خود را متشرع نشان دهد.

«ربع پهلوی» فرزند همان پدریست که بدون توجه به جایگاه پادشاه کشور و قرار داشتن در منسب نخست مملکت، بصورت نیم عریان در برابر دوربین‌ها حاضر می‌شد و عکس یادگاری می‌گرفت.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: این روزهای «رضا (ربع) پهلوی» به دلیل عملکرد منفعلانه و ضعیفش در مدیریت جریان اپوزیسیون جمهوری اسلامی، بخصوص در رهبری «شورای ملی ایران»، در گوشه رینگ قرار گرفته و حتی از سوی دوستان و حامیان سابقش نیز مورد انتقاد قرار می‌گیرد. «ربع پهلوی» که …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme