https://telegram.me/empireoflies

عکس یادگاری خواننده لس‌آنجلسی با عامل تحریم ملت ایران

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در حالی ۳ ماه تا انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا مانده که هر روز بر جار و جنجال رسانه این انتخابات افزوده می‌شود، طوری که سبب اعتراض برخی از مردم آمریکا شده و آنها متعقدند که دستگاه حاکمه آمریکا با این هیاهوها شعور مردم را به بازی گرفته و با هر شیوه ممکن به دنبال آن است که مردم پای صندوق‌های رای حاضر شوند.

در این میان، بسیاری از عناصر اپوزیسیون و ضدانقلاب که در سول ۳۷ سال پس از انقلاب اسلامی به آمریکا سفر کرده و عموماً تابعیت آمریکا را کسب کرده و به عنوان یک آمریکایی توانایی شرکت در انتخابات این کشور را دارند، به‌طور جدی در پی آن هستند که در انتخابات پیش رو با حمایت از یکی از دو حزب صاحب همیشگی قدرت در آمریکا یعنی حزب دموکرات و حزب جمهوری‌خواه، آینده سیاسی، اقتصادی و اجتماعی خود را حداقل برای ۴ یا ۸ سال تامین کنند.

در انتخابات ریاست جمهوری و یا مجلس آمریکا، معمولاً روال بر این شیوه بوده که عموماً عناصر اپوزیسیون نزدیک به سلطنت‌طلبان و بازماندگان رژیم پهلوی از نامزد حزب جمهوری‌خواه حمایت می‌کنند. شاید یکی از دلایل این اقدام و جهت‌گیری سلطنت‌طلبان را بتوان این دانست که به ادعای آنها یکی از دلایل وقوع انقلاب‌اسلامی سال ۱۳۵۷ در ایران حمایت دولت دموکرات وقت آمریکا از انقلابیون بود!

در آن سو اما توجه بیشتر عناصر اپوزیسیونی که در رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه مانند «صدای آمریکا»، «رادیو فردا» و «بی‌بی‌سی فارسی» و امثالهم فعالیت می‌کنند به سمت و سوی نامزد حزب دموکرات است.

در عملکرد یک ماه اخیر شبکه‌های آمریکایی «صدای آمریکا» و «رادیو فردا» که بودجه خود را از دولت دموکرات آمریکا دریافت می‌کنند، این جهت‌گیری سیاسی کاملا مشخص است و عناصر اپوزیسیون و ضدانقلاب حاضر در رسانه‌های بیگانه و بسیاری از اپوزیسیونِ فرهنگی تخم‌مرغ‌های خود را در سبد دموکرات‌ها قرار داده‌اند.

«داریوش اقبالی» یکی از خواننده‌های لس‌آنجلسی است در سالهای گذشته به سبب اعتیاد به مواد مخدر حاشیه‌های بسیاری داشته است. وی در سالهای پس از انقلاب اسلامی از ایران خارج شد، در طول این سالها بارها علیه نظام مورد انتخاب مردم ایران سخن گفت و در ترانه‌هایش به جمهوری‌اسلامی حمله کرد.

این خواننده پرحاشیه‌ی لس‌آنجلسی چند روز پیش با انتشار تصویری از خود در کنار «بیل کلینتون» رئیس جمهور سابق آمریکا، به‌طور تلویحی حمایت خود را از حزب دموکرات آمریکا و نامزدهی «هیلاری کلینتون» برای منصب ریاست جمهوری آمریکا اعلام کرد. داریوش در حالی با کلینتون عکس یادگاری گرفت که «بیل کلینتون» یکی از موثرترین افراد در تحریف ملت ایران و فشارهای اقتصادی به کشورمان بخصوص در دهه ۷۰ شمسی بود و دشمنی خود با مردم ایران را اثبات کرد.

«داریوش اقبالی» خواننده لس‌آنجلسی در کنار «بیل کلینتون» رئیس جمهور سابق آمریکا

این اقدام داریوش با واکنش برخی از عناصر سلطنت‌طلب نیز مواجه شد. یکی از این سلطنت‌طلبان، «امید دانا» لیدر سلطنت‌طلبان اروپا بود که حمله با داریوش و افشای بخش‌های سیاهی از زندگی او، گفت: “کلینتون فردی فاسد است و دموکرات‌ها عامل وقوع انقلاب ۵۷ شدند …”

البته تنها «امید دانا» نبود که از این اقدام داریوش انتقاد کرد، بلکه بسیاری از مخاطبین صفحه فیسبوک این خواننده لس‌آنجلسی با قرار داد نظراتی در صفحه فیسبوک او، این دیدار را محکوم کردند که نظرات برخی از آنها در ذیل آمده است:

  • از شما خواهش می کنم که خود را آلوده به این سیاستمداران نکنید.
  • جناب داریوش شما فراموش کردی که همین آقا مسبب تحریم ملت ما بود؟؟
  • خواهشا از آقای کلینتون فاصله بگیرید او به ملت ایران ظلم بسیاری نموده است دومین دوره ی تحریم های سخت آمریکا علیه ایران در زمان او به اجرا گذاشته شد درست است.
  • بیگانه‌پرستی هم دردیست …
  • شما انگار یادتان رفته این بیل کلینتون با ایران چه کرده است.
  • فکر میکردم انسانی اما انسانی که وطن فروش باشه حتی از حیوانم به دور هستش چه برسد به انسان.
  • میگن هیچ گربه‌ای برای رضای خدا موش نمیگیره ، فعلا خانم کلینتون به رای احتیاج داره و ایرانیهای آمریکا هم زیادن!
  • جناب داریوش با دموکراتهایی …خب همیشه باید راه رواشتباه بری.
  • تو چقدر بدبختی که با گرفتن عکس با کلینتون افتخار میکنی!
  • اقای داریوش اقبالی! از شما توقع نداشتم که با یکی از خونخواران تاریخ عکس گرفته باشی. شرمم آمد از تماشای این عکس ننگ بار!

گفتنی است، «بیل کلینتون» رئیس جمهور پیشین آمریکا، در سخنرانی چند شب پیش از گردهمایی حزب دموکرات‌ها در فلادلفیا با تجلیل از تلاش همسرش برای تحریم ملت یاران، گفت: “تلاشی که هیلاری برای تحت فشار قرار دادن ایران و اعمال شدیدترین تحریم‌های اقتصادی علیه این کشور انجام داد، یک پرتاب سه امتیازی (اشاره به بالاترین امتیازگیری در بازی بسکتبال) بود.”

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در حالی ۳ ماه تا انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا مانده که هر روز بر جار و جنجال رسانه این انتخابات افزوده می‌شود، طوری که سبب اعتراض برخی از مردم آمریکا شده و آنها متعقدند که دستگاه حاکمه آمریکا با این هیاهوها شعور مردم را …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme