https://telegram.me/empireoflies

انتشار تصویر دیپلمات ایرانی در شبکه‌های اجتماعی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهای اخیر عکسی از رامین مهمان‌پرست سخنگوی اسبق وزارت خارجه، نامزد انتخابات ریاست جمهوری و سفیر فعلی جمهوری اسلامی ایران در لهستان به همراه یک زن ایرانی مقیم لندن دارای پوشش نامناسب منتشر شده که در شبکه‌های مجازی واکنش‌های بسیاری را در پی داشته است.

این زن که «املیا اسدی» نام دارد، در توضیح این عکس نوشته است: یک عکس با آقای رامین مهمانپرست سفیر ایران در کشور لهستان که با خانواده در بیشتر مسابقات والیبال شرکت کرد و تلاش کرد ایرانیان مشکلی برای رفتن به سالن نداشته باشند. منتظر یک ویدیو باشید!

با توجه به این تصویر درمی‌یابیم که این زن علاوه بر پوشش و ظاهر نامناسب، از پرچم جمهوری اسلامی نیز استفاده نکرده است و بر روی دست‌های وی نماد “فروَهر” که مربوط به سلطنت‌طلب‌ها و ملی‌گرایان است، دیده می‌شود. با بررسی صفحه فیسبوک فرد مذکور به نظر می‌رسد این فرد دارای ارتباط نزدیکی با سلطنت‌طلب‌ها بوده و شاید با اینکار به دنبال سوءاستفاده از سفیر کشورمان در لهستان بوده است.

پس از انتشار این تصویر در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی، برخی از عناصر و گروه‌های ضدانقلاب با انتشار آن، به سوء استفاده و جو سازی علیه جمهوری اسلامی پرداختند.

مسیح-علی‌نژاد-و-مهمان‌پرست

بدون پیش داوری از جناب آقای رامین مهمانپرست که سفیر کشور جمهوری اسلامی ایران در لهستان است، باید پرسید آیا صحت تصویر منتشر شده را تایید می‌کنید؟ در صورت تایید این تصویر، دستگاه دیپلماسی ایران چه پاسخی برای این اقدام خارج از عرف و شئونات اسلامی دیپلمات خود دارد؟

در صورت صحت این عکس باید به برخی مسئولان یادآوری کرد، در دوران دفاع مقدس که اکنون در هفته گرامی‌داشت آن قرار داریم، زمانی «مهدی طحانیان» نوجوان ایرانی اسیر دشمن به خاطر بدحجابی خبرنگاری خارجی که قصد گفت‌وگو با وی را داشت، حاضر به مصاحبه نشد، اما اکنون بالاترین مسئول ایرانی در یک کشور اروپایی با زنی بی‌حجاب آن هم با پرچمی تحریف شده، عکس یادگاری می‌اندازد.

اسیر-ایرانی

با توجه به سوابق آقای مهمانپرست، سایت امپراتوری دروغ بنا را بر جعلی بودن تصاویر فوق و عملیات روانی رسانه‌های معاند علیه مسئولین جمهوری اسلامی گذاشته و از روبط عمومی وزارت امور خارجه تقاضا می‌نماید جهت شفاف سازی موضوع و رفع شبه در اذهان عمومی در این خصوص توضیحات لازم را ارائه نماید.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. چرا داستان گودرز را به شقایق ربط می‌دهید؟! فروهر هر چه که هست، ربطی به سلطنت‌طلب‌ها ندارد و یک نماد ایرانی است. دیگر اینکه، این وسط سلطنت‌طلب‌ها چه ربطی به ملی‌گرایان دارند؟ دربارۀ عکس هم، پس بفرمایید آقای ظریف هم دیگر با اشتون دیدار نکند و عکس نیندازد!! از قرن دوم هجری و سال‌های دهۀ ۶۰ بیرون بیایید. تمام شد، خدا بیامرزد. البته پرچم رسمی کشور، طبق قانون اساسی، همین پرچمی است که امروز هست و دوایر دولتی کشور از آن استفاده می‌کنند. اگرچه نه شیر لولوخورخوره است و نه خورشید، و هیچیک ربطی هم به پهلوی ندارد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme