https://telegram.me/empireoflies

عوام‌فریبی آمریکا در ماه رمضان

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: با فراررسیدن ماه مبارک رمضان، همانند سالهای گذشته، «باراک اوباما» رئیس‌جمهور آمریکا طی بیانیه‌ای این ماه را به مسلمانان آمریکا و جهان تبریک گفت.

وی در این پیام تلاش کرده تا خود را حامی منافع مسلمانان به‌ویژه مسلمانان خاورمیانه جلوه دهد و گفت: “در حالی که حلول ماه جدید آغازگر ماهی مقدس است، من و میشل (همسر اوباما) بهترین آرزوها را برای مسلمانان آمریکا و سراسر جهان داریم…”

تصویر از وبسایت «صدای آمریکا»

به گزارش شبکه دولتی «صدای آمریکا» به‌عنوان روابط عمومی دولت آمریکا است، رئیس جمهور آمریکا در پیام خود از ماه رمضان به عنوان ماه روزه، نیایش و شادی یاد کرده و گفته: “من همچنان بر صیانت از حقوق مدنی همه آمریکایی ها صرف نظر از مذهب یا ظاهر آنها متعهد هستم و بر اصول مشترک انسانی و کمک به صلح و عدالت برای همه تاکید دارم.”

اوباما که تلاش کرد در این بیانیه تا خود را آزادی‌خواه و حامی مظلومان و فقرا نشان دهد، بدون اشاره به جنایات و چپاول آمریکا در طول سالیان اخیر در کشورهای مختلف جهان، ماه رمضان را فرصتی برای مسلمانان سراسر جهان دانست که می‌توانند به دیگر کسانی که به جنگ، گرسنگی، فقر و بیماری مبتلا هستند مددرسان باشند و افزود: “ما به استقبال از مهاجران و پناهجویان در کشورمان از جمله مسلمانان ادامه خواهیم داد.

اظهارات اوباما در استقبال از پناهجویان مسلمان در حالی مطرح شده که «دونالد ترامپ» نامزد جمهوری خواه انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریکا با ورود مسلمانان به این کشور در صورت پیروزی اش در انتخابات مخالفت کرده است.”

رئیس جمهور آمریکا بدون اشاره به مشکلات اجتماعی گسترده در آمریکا و تبعیض در حق مسلمانان و سیاه‌پوستان آمریکایی طی سالهای اخیر، مدعی شد: “در حالی که مسلمانان آمریکا ماه مقدس را جشن می گیرند، یادآوری می کنم که همه ما یک خانواده آمریکایی هستیم.”

«جان کری» وزیر امور خارجه آمریکا نیز طی پیامی به مناسبت ماه رمضان، بدون اشاره به جنگ‌افروزی آمریکا در کشورهای مختلف و حمایت از رژیم‌های دیکتاتوری در دنیا، ماه رمضان را موقعیتی برای درک مسئولیت افراد مومن در قبال فقرا و قربانیان جنگ دانست و گفت: “رمضان یک ماه محبوب در اسلام است. این یک زمان مقدس نماز و روزه، مهمان نوازی و یادبود کسانی است که رفته‌اند. در این ماه صلح و نوگرایی، ما یک ماه رمضان کریم شاد برای ۱.۶ میلیون مسلمان جهان آرزو می‌کنیم.”

در حالی اینگونه بیانیه‌های تبلیغاتی و عوام‌فریبانه از سوی مسئولان آمریکا به مناسبت اعیاد و مناسبت‌های اسلامی صادر می‌شود که بر اساس اسناد و شواهد، آمریکا بزرگترین دشمن و ضربه‌زننده به جهان اسلام و مسلمانان است و در طول دهه‌های اخیر میلیون‌ها مسلمان بیگناه به‌دلیل زیاده‌خواهی‌های رژیم آمریکا کشته شده‌اند.

آمریکا در سالهای اخیر به حمله به کشورهای افغانستان و عراق و دخالت در کشورهای مختلف و حمایت مستقیم و غیرمستقیم از گروه‌های تروریستی منطقه از جمله داعش، در راستای اهداق شوم و نامشروع خود، صدمات بسیاری به کشورهای اسلامی وارد کرده است.

آمریکایی‌ها در شرایطی برای مسلمانان جهان از جمله ملت یمن آرزوی موفقیت و دوری از جنگ کرده‌اند که به اذعان «کِنِث راث» مدیر اجرایی دیده‌بان حقوق بشر، آمریکا بزرگترین حامی تسلیحاتی رژیم آل‌سعود در حمله به مردم یمن است و سلاح‌های نامتعارف و ضدانسانی ازجمله بمب‌های خوشه‌ای را برای حمله یمن به رژیم آل‌سعود فروخته است.

بر اساس یک برآورد رسانه‌ای در آمریکا، بین ۲ تا ۷ میلیون مسلمان در این کشور زندگی می‌کنند و جمعیت مسلمانان آمریکا به دلیل مهاجرت، افزایش زاد و ولد و گرایش روز افزون به دین مبین اسلام در حال افزایش است، اما این بخش از جامعه آمریکا جزء فقیرترین افراد هستند.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: با فراررسیدن ماه مبارک رمضان، همانند سالهای گذشته، «باراک اوباما» رئیس‌جمهور آمریکا طی بیانیه‌ای این ماه را به مسلمانان آمریکا و جهان تبریک گفت. وی در این پیام تلاش کرده تا خود را حامی منافع مسلمانان به‌ویژه مسلمانان خاورمیانه جلوه دهد و گفت: “در …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme