https://telegram.me/empireoflies

عنصر سلطنت‌طلب: آقای شریعتمداری احمق خودتی نه ما !

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدر ادامه تشدید اختلافات بین عناصر و گروه‌های اپوزیسیون این بار خسرو فروهر از سلطنت‌طلبان حامی رضا پهلوی به «حسن شریعتمداری» از عناصر قومیت‌گرا و غربگرا حمله و او را احمق خطاب کرد.

خسرو فروهر در یکی از نوشته‌های صفحه شخصی خود با حمله به حسن شریعتمداری نوشت: حسن شریعتمداری مبلغ جمهوری فدرال، تجزیه طلبی خجالتی که شورای گذر راه انداخته و گفته هواداران پادشاهی بیایند سیاهی لشگر در این شورا شوند!

همان‌طور که مشاهده می‌کنید وی حسن شریعتمداری را فردی تجزیه‌طلب عنوان و همچنین شورایی که توسط شریعتمداری راه‌اندازی شده را یک شورای ناکارآمد دانسته است.

بیشتر بخوانید

آیت‌اللّه شریعتمداری مخالف سقوط رژیم سلطنت بود

در گذشته نیز همچنین امیر اعتمادی از چهره‌های رسانه ای ضدانقلاب و عضو گروه فرشگرد، در توئیتی کنایه آمیز، به عدم اقبال مردم به امثال حسن شریعتمداری، از افرادی که در میان ضدانقلاب به عنوان صاحبنظر(!) شناخته می‌شود، اشاره کرده بود.

 

البته شریعتمداری در ماه‌های گذشته با بیان اینکه «ربع پهلوی» دعوت او و دیگر گروه‌های اپوزیسیون را برای همکاری نمی‌پذیرد، گفت: “او نه تنها به کسی همکاری نمی‌کند، بلکه گروه‌های متعددی برای خودش تشکیل می‌دهد و از آنها حمایت می‌کند که این اقدام سبب تفرقه در بین اپوزیسیون می‌شود و شده است و طیف سکولار-دموکرات را اتومیزه می‌کند و نمی‌گذارد یه آلترناتیو آبرومندانه داشته باشیم. تا زمانی که ایشان نخواهد این رویه را تغییر دهد به نتیجه‌ای نمی‌رسیم …”

شریعتمداری با اذعان به اینکه بسیاری دیگر از گروه‌های اپوزیسیون ریاست «ربع پهلوی» بر جریان اپوزیسیون را قبول ندارند، افزود: “بسیاری نمی‌پدیرند که ایشان از اکنون برای خود جایگاه پادشاهی یا چیزی شبیه آن قائل است و بقیه باید اطراف و زیردست او باشند …”

این اپوزیسیون مقیم اروپا، «ربع پهلوی» را بزرگترین عامل تفرقه در بین مخالفان حکومت ایران دانست و تصریح کرد که او حاضر نیست با کسی متحد شود و پریشانی امروز اپوزیسیون نتیجه اعمال شاهزاده ناکام پهلوی است.

وی تشکیل گروهی موسوم به «ایرانیاران» توسط «ربع پهلوی» را یک موازی‌کاری و عامل اختلاف بین اپوزیسیون دانست و گفت: “با عجله فرشگرد را تشکیل دادند و وقتی دیدند موفق نیست از آن فاصله گرفتند و گروه ایرانیاران را تشکیل دادند …”

این کارشناس شبکه «من و تو» با اذعان به اینکه بسیاری از اطرفیان «ربع پهلوی» فحاش هستند و ادب سیاسی ندارند، او را ناتوان در مدیریت طرفدارانش دانست.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme